کد خبر: 21947
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » پیام تبریک فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم بمناسبت عید نوروز

فرمانده انتظامی شهرستان طارم، در پیامی عید سعید نوروز را تبریک گفت و افزود: نیروی انتظامی سال۱۳۹۷ را با شعار حمایت از کالای ایرانی آغاز می نماید،

DSCF6527

به گزارش برگ زیتون، فرمانده انتظامی شهرستان طارم، در پیامی حلول سال نو و عید سعید نوروز را تبریک گفت و افزود:    نیروی انتظامی سال۱۳۹۷ را با شعار سال حمایت از کالای ایرانی آغاز می نماید.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:
((یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یامحول الحول والحوال،حول حالنا الی احسن الحال))
گلها همه با اذن تو برخواسته اند از بهر ظهور تو خود آراسته اند
مردم همه در لحظه تحویل، بی شک اول فرج تو از خدا خواسته اند

«خرسندم صمیمانه‌ترین شادباش‌های خود را به مناسبت عید باستانی نوروز ابراز نمایم.

نوروز، مصادف با آغاز حرکت طبیعت به سوی دگرگونی آمیخته با شادابی و طراوت و رشد و شکوفایی است، امید است همگام با تحول در طبیعت، سال ۹۷ لبریز از پیشرفت و رفاه روزافزون همراه با عدالت برای همه ملت ها باشد.

خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک کنیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجده شکر به درگاهش به جای آوریم.

با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت، حلول سال نو و بهار شکوهمند که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت می باشد را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج )، مقام معظم رهبری امام خامنه ای، ملت شریف ایران اسلامی، بویژه مردم ولایتمدار شهرستان طارم، خانواده های معظم شهدا و سبزپوشان سخت کوش ناجا تبریک عرض نموده و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی، مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/

 

نظرات شما