کد خبر: 21498
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران استقلال و آزادی است

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران استقلال و آزادی است.

DSCF6194

به گزارش برگ زیتون، مراسم گرامیداشت سی و نهمین و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور فریدون احمدی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی، مردم ولایتمدار، جامعه بسیج زنان و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم در شهر آببر برگزار شد.

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله ۲۲ بهمن خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران مردم سالاری است.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه نداریم در آهنگ اختلاف بدمیم بلکه باید حول محور وحدت ادامه مسیر انقلاب را هموارتر سازیم بنابراین باید مسئولین تلاش کنند آنچه حق مردم است ادا شود.

احمدی با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان خاطرنشان کرد: دشمنان هر لحظه در انتظار ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند بنابراین هیچ مانع ای بغیر از اتحاد و انسجام نمی تواند در مقابل آنها ایستادگی و مقاومت کند.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی تفرقه و نفاق را مهلک ترین سم برای وجود نظام دانست و افزود: مردم پای انقلاب حق خود را ادا کردند باید کارگزاران نظام آنچه را که شایسته مردم است انجام دهند تا از بروز تفرقه و نفاق در کشور پرهیز شود.

وی با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در شهرستان طارم گفت: به برکت نظام مقدس اسلامی زیرساخت های گردشگری، اقتصادی، توسعه صنایع تبدیلی و راههای ارتباطی و … در این شهرستان با تدبیر مسئولان و همکاری مردم فراهم شده است.

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران استقلال و آزادی است.

احمدی افزود: با توسعه پروژه های ملی شهرستان طارم از جمله (طارم – ماسوله) و (کلور – درام) تحولاتی در آینده نزدیک در شهرستان طارم در زمینه های اشتغالزایی، اقتصادی و گردشگری ایجاد خواهد شد.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت تدبیر و امید پیش بینی کرده است تا پایان سال ۱۳۹۷ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد امیدواریم همانگونه که ملت سنگ تمام گذاشته و انقلاب را به پیروزی رساندند مسئولین هم برای تکریم و رفاه آنها تلاش نمایند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات شهرستان طارم کمبود آب کشاورزی خصوصا در فصل تابستان است امیدوارم کشاورزان در پرداخت بهاء آب از سد های همجوار اهتمام و همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد تکرار این مشکلات در آینده نباشیم.

گفتنی است اجرای سرود بمناسبت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان مدرسه غیر انتفاعی زنده یاد علی محمدی و قرائت قطعنامه از دیگر برنامه های قابل اجرا در این مراسم بود.

DSCF6178

DSCF6189

DSCF6180

DSCF6179

DSCF6186

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما