کد خبر: 21259
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » دهه فجر، یادآور حمایت مردم از امام خمینی(ره) است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: یوم‌الله دهه فجر، یادآور حمایت مردم از پیشوا و رهبرشان امام(ره) است.

DSCF5774

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن گرامیداشت تقارن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) افزود: زهرا به معنای نورانی و درخشندگی است که البته این نور حاصل نماز و بندگی است که از این خانم به آسمانها می رود.

وی همچنین از سخنران قبل از خطبه علی باقری فرماندار شهرستان طارم بخاطر ارائه گزارش جامع از ۴۰ عملکرد دولت تدبیر و امید و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان تشکر کرد.

حجت الإسلام صادقی پور با اشاره به گزارشات فرماندار طارم در خصوص درآمد ۶۰۰ میلیارد تومانی در سطح شهرستان اظهار کرد: افزایش این درآمد نیازمند تدبیر مسئولین و مدیریت و سرمایه گذاری مردم است گفتنی است ارزش محصولات به بسته بندی است تا ایجاد اشتغال در شهرستان شود.

وی ابراز کرد: اهالی روستای ارشت شهرستان طارم خواستار خاکریزی دو طرف پل فلزی در این مسیر شدند شایسته است از مدیریت بحران استانداری که این پل فلزی را به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان تقدیم مردم کرد و ۷۰۰ میلیون هم خودیاری مردم ارشت و زمین اهدا شده است تقدیر شود.

خطیب جمعه طارم به احداث کمربندی شمالی شهر آببر توسط فرمانداری و شورای شهر اشاره کرد و افزود: گسترش این امر اقدامی مثبت برای توسعه و رشد سریع آببر است بنابراین کسبه بدانند که سد معبر تجاوز به حریم عمومی و دیگران است باید رعایت شود.

صادقی پور با توجه به ضرورت توسعه ناوگان شهری در مرکزشهرستان طارم یادآور شد: تسهیلات ویژه ای برای درخواست کنندگان تاکسی توسط شهرداری در نظر گرفته شده است گفتنی است فاصله ۷ کیلومتری شهر آببر نیازمند توسعه این امر است تا مردم بتوانند از وسیله نقلیه عمومی و ارزان استفاده کنند.

امام جمعه طارم گفت: یوم‌الله دهه فجر، یادآور حمایت مردم از پیشوا و رهبرشان امام(ره) است بنابراین ۴۰ سال است که ملت ایران از آمریکا جفا و تحریم دیده اند اما همچنان لبیک گوی فرمان رهبری و دارای استقامت هستند که این موارد و ویژگی ها دارای نکات کلیدی است.

وی با اشاره به ویزگی سایر انقلاب ها تصریح کرد: سایر انقلاب ها نه تنها بعد از ۱۵ سال شکست خورده و متلاشی شده اند ولی انقلاب اسلامی ایران از لحاظ معنوی انقلاب خود را به تمام جهان صادر کرده است.

صادقی پور ۱۴ بهمن سالروز نیروی هوایی را گرامیداشت و افزود: بیعت همافران با امام راحل یک اقدام انقلابی و به موقع بود گفتنی است کشور ایران در دنیا جزء ۹ کشور است که ماهواره پرتاب کرده است بنابراین با اعتماد به جوانان مشکلات زیادی در دنیا قابل حل شدن است.

DSCF5777

DSCF5780

DSCF5782

DSCF5779

DSCF5775

انتهای پیام/

 

نظرات شما