کد خبر: 21475
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » یأس و ناکامی دشمن و آسیب ناپذیری انقلاب دو پیامد حضور در صحنه است

امام جمعه شهرستان طارم ضمن دعوت مردم ولایتمدار این شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: یأس و ناکامی دشمن و آسیب ناپذیری انقلاب دو پیامد حضور در صحنه است.

DSCF6082

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی از سخنران قبل از خطبه حجت الإسلام عینعلی باقری مدیر کل اسبق اوقاف و امور خیریه استان زنجان تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: در زمان مدیریت ایشان موقوفات رشد و امامزادگان بویژه در سطح شهرستان طارم مرمت و احیاء شده که اکنون مردم از وجود این اماکن مقدس بهره مند می شوند.

امام جمعه طارم به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در دیدار با همافران نیروی هوایی اشاره کرد و افزود: خواستار رسیدگی به مشکلات مردم توسط سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه و سایر دستگاههای اجرایی، شکست و سیلی خوردن آمریکا از حضور محور مقاومت در منطقه و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از جمله نکات ارزنده رهبری در این دیدار بود.

صادقی پور ضمن دعوت از مردم ولایتمدار شهرستان طارم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: یأس و ناکامی دشمن و آسیب ناپذیری انقلاب دو پیامد حضور در صحنه است.

خطیب جمعه طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان به سفر قریب الوقوع وزیر خارجه فرانسه به ایران اشاره کرد و گفت: در مورد مسائل دفاعی و موشکی به هیچ عنوان مذاکره ای انجام نخواهد شد.

وی یادآور شد: وزیرخارجه فرانسه کشور ایران را متهم به حمایت از تروریست می کند در حالیکه اجازه برگزاری اجلاس منافقین در پاریس را صادر می کند.

امام جمعه طارم روز حفاظت از سپاه و فرا رسیدن ایام الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و سقوط نظام شاهنشاهی را گرامیداشت.

صادقی پور در ادامه به فتوای امام جهت اعدام سلمان رشدی اشاره کرد و افزود: حکم طاغوتی حضرت امام(ره) در اواخر عمر فتنه فرهنگی شعله ور شده را خاموش کرد.

خطیب جمعه طارم با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران گفت: ۴۰ سال از عمر پربرکت نظام اسلامی می گذرد بعضی ها بدون اینکه وضعیت قبل و بعد از انقلاب را بسنجند بی انصافانه خدمات نظام را زیر سوأل می برند که این خود نوعی ناشکری محسوب می شود.

DSCF6085

DSCF6088

DSCF6086

1

2

انتهای پیام/

 

نظرات شما