کد خبر: 20604
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » گزارش تصویری/ طبیعت زیبای پاییزی شهرستان طارم

شهرستان طارم با داشتن طبیعت چهارفصل خود با وجود گونه هایی از درختان بهشتی در این منطقه حتی در فصل پاییز هم لباسش را عوض نمی کند.

2 - Copy

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، پاییز فصلی است که در آن برگ های درختان به زردی می گرایند اما بعضی از برگ ها هم در راه زرد شدن گاه قرمز و قهوه ای می شوند گفتنی است پاییز همان فصلی است که در آن برگ درختان می ریزند و در زیر پای رهگذران بی تفاوت خش خش می کنند.

 پاییز شاید همان فصل غفلت است و رخوت شاید هم نه فصل هوشیاری و تدبر است؛ چه فرقی می کند که در پاییز خواب باشی یا بیدار مهم آن است که پاییز کار خودش را می کند به دقت و حوصله دست به کار آراستن می شود؛ آراستن درخت ها ، شهر ها ، باغ ها و زمین به زرد و سرخ و قهوه ای برگ ها ؛ به قطرات گاه نم نم و گاه شر شر باران و به باد که می وزد.

 پاییز همان فصل دل انگیزی است که گاه رویایی اش می خوانند پاییز عروس فصلها و نقطه عطف بودنهاست گفتنی است تجسم اعتدال زندگی گمشده در میان فصلها است.

همان فصل قاصدک های شیطون که برایت خبر می آورند، خبر های خوش، خبر هایی که هیچ وقت نمی رسند و تو باز هم آنها را بر می داری و فوت می کنی و با نگاهت تعقیبشان می کنی تا در آبی ابری آسمان پاییز گم شوند.

1 - Copy - Copy

8 - Copy - Copy

4 - Copy - Copy

6 - Copy - Copy

5 - Copy - Copy

IMG_2120

10

انتهای پیام/


نظرات شما