کد خبر: 17294
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » گزارش تصویری/ صعود کارکنان سپاه ناحیه طارم به غار خرمنه سر

تیم کوهنوردی شهرستان طارم متشکل از کارکنان سپاه ناحیه طارم با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی به غار خرمنه سر این شهرستان صعود کردند.

IMG_2310

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، تیم کوهنوردی شهرستان طارم متشکل از کارکنان سپاه ناحیه طارم با هدف ارتقائ آمادگی جسمانی به غار خرمنه سر واقع در ارتفاعات روستای شاه نشین صعود کرد.

IMG_2358

IMG_2429

گفتنی است این غار در کوه بلند و سر به فلک کشیده خرمنه سر در سمت شمالی روستای ده بهار ( شاه نشین ) واقع گردیده که غار عظیم و با ابهت خرمنه سر نیز در دل این کوه و در ارتفاع ۱۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه طارم در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون، هدف از برگزاری این اردوی یک روزه را ارتقائ سطح آمادگی جسمانی نیروها دانست و افزود: طبق منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه “امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست” ما نیز احساس وظیفه کرده و در قالب صعود به ارتفاعات سعی در ترویج فرهنگ شهادت بین بسیجیان داریم.

اقبال جهانبخشی افزود: در این تیم کوهنوردی پایوران گردان امام حسین(ع) و کارکنان سپاه ناحیه طارم حضور داشتند که در این صعود شرکت کنندگان با بازخوانی مجاهدت ها در دوران جنگ تحمیلی برای دیگر بسیجیان باعث ترویج فرهنگ ایثار بین بسیجیان می شوند.

IMG_2419

IMG_2325

IMG_2378

IMG_2327

IMG_2339

IMG_2377

IMG_2414

IMG_2423

IMG_2379

انتهای پیام/

 

نظرات شما