کد خبر: 21929
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » گزارش تصویری/ شلوغی بازارهای خرید طارم در آستانه سال جدید

در آستانه عید نوروز، مراکز خرید و بازار شهرستان طارم مملو از جمعیتی است که برای خرید ما یحتاج نوروز خود مراجعه کرده اند .

12

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، در آستانه عید نوروز بازار خرید در شهرستان طارم گرم گرم است و مردم برای خرید به بازار و فروشگاههای داخل شهر روی می آورند .

صحنه های جالبی از جنب و جوش مردم شهرستان طارم را در بازار می بینیم که سعی دارند متناسب با درآمد و توان مالی خود خرید کنند .

مرکز شهرستان طارم شهر آببر این روزها شلوغ ترین روزهای خود را می گذراند چرا که مردم برای خرید در این مکانها بیشترین حضور را دارند .

بازارهای خرید این روزها  داغ داغ  است و برخی هم با وسواس خاص قیمت ها را مقایسه می کنند تا خرید مناسبی داشته باشند، بیشتر از همه بازار خرید لباس، انواع آجیل و شکلات گرم است.

12

کح

چه

index

 یث

IMG_5444

خریدهای نوروزی شامل مایحتاج خانوار، لباس و مواردی از این دست می شود ولی شرط تحقق هر اقدامی را که در نظر باشید، پول و نقدینگی است. برخی خوشبختانه در ماه پایانی سال امکان درآمدی مناسبی برای تأمین نیازهای خود و خانوار دارند و برخی گروه ها نیز چنین امکانی را نخواهند داشت.

خانوارهای کم درآمد کارگری و خصوصا کارگرهای فصلی به ویژه حداقل بگیران را باید از اقشاری دانست که در روزهای پیش از سال نو، چالش جدی برای تأمین هزینه ها و مخارج خود دارند، پایین بودن درآمدها و شکاف بزرگ بین میزان درآمد ماهیانه و مخارج کارگران باعث شده تا میلیون ها کارگر مشمول قانون کار امروز در وضعیت ضعیف معیشتی قرار داشته باشند.

وقتی پای صحبت های مردم می نشینی بعضی ها چنان از تأمین مایحتاج موارد و اقلام عید نوروز و یا سایر روزها می گویند که احساس می کنم مردم کشورم  هنوز به آن آرامش درونی و خالی از دغدغه های گذران زندگی نرسیده اند.

انتهای پیام/

نظرات شما