کد خبر: 19898
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » جمهوری اسلامی اجازه دخالت در امورات کشور را به دشمن نمی‌دهد/ شهدای نیروی انتظامی سند پرافتخاری برای ناجا است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: جمهوری اسلامی اجازه دخالت در امورات کشور را به دشمن نمی‌دهد و دشمنان این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

DSCF4435

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان طارم امروز صبح با حضور مسئولین ادارات شهرستان، علی وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین، آتش نشانان و خانواده محترم شهدا در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهر آببر برگزار شد.

حجت الإسلام محمد صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی شبانه روز در تلاشند تا مردم در امنیت و آرامش کامل زندگی کنند بنابراین باید قدر این نعمت خدادادی را دانست.

وی خاطرنشان کرد: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم را باید فرمانده بسیجی نامید که نعمتی هستند برای این شهرستان که در طول هشت سال دفاع مقدس هم در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند وی همچنین سلامتی آن بزرگوار و همراهش را که در اثر صانحه تصادف دچار آسیب شده اند را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

امام جمعه طارم گفت: بهترین چیز برای هر کشور و مردمی قانون و رعایت قانون است حتی قانون اگر بد هم باشد خیلی بهتر از بی قانونی است.

صادقی پور با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ابراز کرد: دشمن سه راهبرد اساسی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد که ایجاد نا امنی، تحریم اقتصادی و تغییر نظام از جمله این موارد است.

وی تصریح کرد: کم هزینه ترین راهبرد برای دشمن ایجاد نا امنی در داخل کشور است.

امام جمعه طارم با توجه به جانفشانی های نیروهای انتظامی در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: نثار تعداد ۸ هزار شهید در عرصه جنگ تحمیلی، ۵ هزار شهید در راه امنیت، ۳۷۰۰ شهید برای مقابله با قاچاقچیان و مواد مخدر بهترین سند برای جانبازی این نیرو در راه اسلام است.

صادقی پور بهترین وسیله برای رسیدن به پیشرفت را ضریب امنیت دانست و گفت: قرآن هم به شهر و سرزمین مکه که دارای ضریب امنیتی بالایی است قسم یاد کرده است که نشان از اهمیت این موضوع در اقتصاد، زندگی اجتماعی و پیشرفت انسانها دارد که باید قدر این نعمت الهی را دانست.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان یادآور شد: دشمن با ایجاد احزاب و قومیت های متعدد در فکر ایجاد نا امنی در  داخل کشور است اما غافل از اینکه ما ملت، نیروها و رهبری بصیر، مقاوم و همیشه در صحنه داریم که به دشمن اجازه دخالت در امورات کشور را نخواهند داد و این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

گفتنی است تجلیل از برگزیدگان و فعالان در عرصه نیروی انتظامی شهرستان طارم از جمله برنامه های قابل اجرا در این مراسم بود.

12

DSCF4409

DSCF4420

DSCF4432

DSCF4426

DSCF4422

DSCF4437

DSCF4430

DSCF4446

DSCF4443

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما