کد خبر: 10894
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » گزارش » وصیت عجیب شهید جاویدالاثر مشهود عمارلو /شهیدی که مفقودالاثری خود را در وصیت نامه اش خبر داده بود
به گزارش خبرنگار برگ زیتون، شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که یکی از این شهدای گرانقدر شهید ...

 

28

شهید جاویدالأثر مشهود عمارلو یکی از شهدای گرانقدر شهرستان طارم است که در وصیتنامه خود آورده است شاید جنازه من بدست خانواده ام نرسد هیچ ناراحت نباشید زیرا کسی که جوانش را در راه خدا داده است نباید منتظر پس گرفتنش باشد .

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که یکی از این شهدای گرانقدر شهید جاویدالأثر مشهود عمارلو است که در ادامه نگاهی به زندگانی این شهید والا مقام خواهیم پرداخت ، تاریخ تولد ۴ / ۱۰/ ۱۳۴۳ تاریخ شهادت ۲۵ /۸ /۱۳۶۳ محل سکونت شهرستان طارم شهر آب بر است.

گفتنی است شهید مشهود عمارلو از یک خانواده ای بسیار مذهبی و انقلابی پرورش یافته بود و با اعتقادات عظیمی که به اسلام و قرآن داشت در مقابل یاوه گویان آن زمان مقاومت کرد تا به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

با نگاهی به وصیتنامه این شهید بزرگوار که در آخرین لحظات عمر خود نوشته است شهادت می دهم خداوند متعال صاحب اختیار همه عالم است ما بنده ضعیف و حقیر این جهان هستیم و این راه و هدفی که در پیش گرفته ایم فی سبیل الله بوده و راهی است که تمام مستضعفین برای برچیده شدن ظلم و ستم باید این راه را طی نمایند.

سالار شهیدان که با خون مقدس خود اسلام و قرآن را زنده کرد ما باید از سرورمان درس شهادت را یاد بگیریم چونکه ما هرچه داریم از سرورمان امام حسین(ع) است.

پدر و مادرم مبادا بر شهید شدن من زیاد ناراحتی کنید آیا ما همیشه نمی گفتیم ای کاش در کربلا بودیم با سیدالشهدا هم صدا می شدیم با یزید و یارانش می جنگیدیم و شهید می شدیم اکنون آن روز فرا رسیده است.

شاید جنازه من بدست شما نرسد هیچ ناراحت نباشید زیرا کسی که جوانش را در راه خدا داده است نباید منتظر پس گرفتنش باشد اگر جنازه من بدست شما رسید مرا کنار قبر شهید مشتاق قاسمی دفن کنید چون ما هر دو با هم همسنگر بودیم و آرزو دارم قبر ماهم کنار یکدیگر باشد.

توصیه ام به خواهران دینی ام اینست که از من راضی باشند و همچون حضرت زینب و زهرا(س) زندگی کنید و از آن بزرگواران در زندگی الگو گرفته مسائل اسلامی را رعایت کرده و بدون حجاب گریه نکنند و فرزندانتان را طوری تربیت کنید که بتوانند برای جامعه اسلامی مفید واقع شوند.

خطاب به برادرانم پیامم اینست که بعد شهادت من همچون برادران شهدا راه مرا ادامه دهید و نماز را سبک مشمارید زیرا ما بخاطر برپایی نماز با دشمنان اسلام می جنگیم فرزندان مرا بعد از شهادت من خوب تربیت کنید تا در آینده جزء خدمتگزاران واقعی جمهوری اسلامی باشند.

سفارشم به جوانان انقلابی این است که از نعمت جوانی خودشان بهره کافی برده و به یاری اسلام شتافته و از قافله عقب نمانید تا انشاءالله این نعمت بزرگ انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت امام عصر(عج) بسپاریم.

بعنوان آخرین کلام پیامم به منافقین و کسانی که میان مردم تفرقه و جدایی می اندازند این است که اربابشان آمریکا بود هیچ غلطی نکرد تا اینها بکنند انشاءالله این آرزو را با خودشان به گور خواهند برد.

انتهای پیام/

آببری

ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته …

نظرات شما