کد خبر: 20957
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » پرچم ایران پرچم شهادت است/ کشور نیازمند آرامش، وحدت و حمایت از نظام و دولت برای حل مشکلات است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: پرچم ایران پرچم شهادت است آتش زدن این پرچم یعنی آتش زدن خون شهیدان، صلح و صفا، علاقه و محبت مردم به اهل بیت(ع) است.

DSCF5622

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، حجت الإسلام محمدصادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی افزود: پیامبر گرامی اسلام بخاطر دو عامل هوای نفس و آرزوهای طولانی نگران امت اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: هوای نفس مانع رسیدن به حق می شود ولی آرزوهای طولانی موجب فراموشی آخرت است گفتنی است این دو آسیب بسیار نگران کننده است.

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان به ناآرامی های اخیر در سطح کشور اشاره کرد و گفت: آشوب و اختشاش موجب تأسف ملت ایران شد.

حجت الإسلام صادقی پور تصریح کرد: ردپای آشکار دشمنان خارجی، آغاز اعتراض توسط مال باختگان و اعتراض به معیشت توسط ملت ایران و آشکار و لو رفتن ضد انقلاب و دشمنان خارجی با حمله به مقدسات و آرمانها ، صبر و استقامت و فداکاری نیروهای انتظامی، نظامی و بسیج و مردم از جمله نکات قابل درک در این اتفاقات بود.

خطیب جمعه طارم گفت: پرچم ایران پرچم شهادت است آتش زدن این پرچم یعنی آتش زدن خون شهیدان، صلح و صفا، علاقه و محبت مردم به اهل بیت(ع) است بنابراین مردم از هر چیز که بگذرند از آتش زدن پرچم نخواهند گذشت.

وی یادآور شد: کشور اسلامی ایران بیش از هر چیز نیازمند آرامش ، وحدت ، همدلی و حمایت از نظام و دولت برای حل مشکلات است با اختشاش و ناآرامی نه تنها مشکلی حل نخواهد شد بلکه مشکل افزوده شده و تبعات آن گریبانگیر مردم بی گناه جامعه خواهد شد.

حجت الأسلام صادقی پور در ادامه از مردم نجیب و دیندار شهرستان طارم و همکاری نیروهای انتظامی و نظامی و شورای تأمین شهرستان در پیشگیری از وقوع اتفاقات و نا آرامی ها در کشور تشکر کرد.

امام جمعه طارم اعلام کرد: دخالت دشمنان خارجی در این ناآرامیهای اخیر همانند فتنه سال ۱۳۸۸ کاملا مشهود و هویدا بود گفتنی است ۷۴ درصد از از پیامهای آشوب و تظاهرات در خارج از کشور و ۲۶ درصد از داخل کشور انجام می شد.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان طارم به گله مندی باغداران از دامداران در این شهرستان اشاره کرد و افزود: این مشکلی است که چندین سال پیش در این شهرستان وجود دارد و نیازمند تدبیر مسئولان ذیربط است.

خطیب جمعه طارم ۱۶ آذر روز شهدای دانشجو و شهدای هویزه در سال ۱۳۵۹ را گرامیداشت و اظهار کرد: این شهدا در مقابل هجوم بعثی ها مقاومت کردند که این نشان از شجاعت و فداکاری جوانان است.

حجت الإسلام صادقی پور به سالروز ۱۷ دی آغاز کشف و حصر حجاب توسط رضاخان ملعون اشاره کرد و گفت: هنوز هم تبعات این اقدام نادرست در کشور وجود دارد که عاقبت در ۱۹ دی ماه قیام مردم قم بر علیه حکومت پهلوی سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی شد.

گفتنی است محکوم کردن و شعار دادن بر علیه عاملین نا آرامی های و شورشهای اخیر در کشور از دیگر برنامه های قابل اجرا در بین الصلاتین در شهرستان طارم بود.

DSCF5624

DSCF5626

DSCF5625

DSCF5623

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما