کد خبر: 21200
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » امنیت کشور به برکت مجاهدت امام راحل و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران به دست آمد/ مسئولان مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان طارم با بیان اینکه امنیت کشور به برکت مجاهدت امام راحل و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران به دست آمد، گفت: هر موقع صدای دشمنان بلند شد مطمئن باشید در موضع ضعف بسر می برند.

DSCF5717

به گزارش برگ زیتون، جلسه هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در دهستان درام با حضور اهالی و شورای اسلامی و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان طارم برگزار شد.

سید افضل موسوی رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان طارم در این نشست ضمن تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن سی و نهمین سال پیروزی انقلاب و آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب متشکل از جمهوریت و اسلامیت با خون و گوشت و اعتقادات و باورهای دینی ما عجین شده است.

وی با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال حیات پر برکت خاطرنشان کرد: برای تداوم و پیروزی انقلاب هزینه های بسیاری شده است گفتنی است امنیت موجود در کشور را مدیون فداکاری و مجاهدت حضرت امام راحل و از خودگذشتگی شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستیم باید قدردان این نعمت های عظیم الهی باشیم.

موسوی یادآور شد: هرساله به پاس گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دهه مبارک فجر را جشن گرفته و یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس و معمارکبیر انقلاب اسلامی را که با روح ملکوتی خود دنیا را تکان داد و ارزشهای حاکم بر جهان غرب و ضد ارزش حاکم بر جامعه را زیر و رو کرد را گرامی میداریم.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان افزود: هر موقع صدای دشمنان بلند شد مطمئن باشید در موضع ضعف بسر می برند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه کشور ما امروزه در قویترین حال ممکن بسر می برد و در تمام ابعاد سیاسی، نظامی، فرهنگی، اقتصادی و … حرفی برای گفتن دارد بنابراین ابعاد بین المللی انقلاب اسلامی کاملا باز نشده است و ظرفیت آن در تمام عرصه ها کاملا نمایان است.

موسوی ابراز کرد: شعار سراسری دهه فجر امسال تداوم اقتدار، عزت جمهوری اسلامی در پرتو ولایت مداری و همزبانی دولت و ملت است.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان طارم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم گفت: اعتراض به وضع معیشت امروزه حق مردم است بنابراین اتفاقاتی که در کشور ما رخ می دهد مورد انتظار از یک کشور اسلامی نیست.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی دانست که معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران ترسیم کرده است گفتنی است در سایه توقعات بیشتر ضعف بسیار در بعد مدیریتی و بهره برداری از منابع وجود دارد.

گفتنی است برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، غباروبی و گلباران مزار مطهر شهدا، برگزاری جشن ایام الله دهه مبارک فجر با رعایت حرمت ایام فاطمیه و تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و افراد حائز کسب افتخار استانی و کشوری برای دهستان درام از جمله مصوبات این جلسه بود.

DSCF5719

DSCF5715

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما