کد خبر: 21372
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » هدف از اجرای ارزیابی ها تقویت و کمک رسانی به مدیران شهرستانی است

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان گفت: هدف از اجرای ارزیابی و بازرسی تقویت و کمک رسانی به مدیران شهرستانی است.

دلاف
به گزارش برگ زیتون، در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، عبداله گنج خانلو مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان به همراه اکیپ ۲۰ نفره از کارشناسان با تجربه از حوزه های مختلف استانداری جهت ارزیابی، بازرسی و نظارت بر عملکرد فرمانداری و بخشداری های تابعه و ادارات شهرستانی به طارم سفر کرد.

این بازدید و بررسی که طی اطلاعیه هایی به مردم در سطح شهرها و روستاها و فضای مجازی به مردم طارم اطلاع رسانی شده بود، رأس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه با حضور اکیپ بازرسی استانداری و فرماندار و معاون ایشان و بخشدار مرکزی آغاز و تا ساعت ۱۷ عصر همانروز به طول انجامید.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان در جلسه ای که با حضور علی باقری فرماندار شهرستان طارم و معاون فرمانداری و اکیپ ۲۰ نفره بازرسی برگزار شد هدف از اجرای ارزیابی و بازرسی را تقویت و کمک رسانی به مدیران شهرستانی عنوان نمود.

گنج خانلو یادآور شد: در طی گذشت ۴۰ سال از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بسیار ارزشمندی توسط این نظام در شهرستان طارم صورت گرفته است و زیرساخت های توسعه در طارم ایجاد شده است که جای بسی قدر دانی دارد.

وی ابراز کرد: زیر ساخت های توسعه در شهرستان طارم فراهم است این منطقه امروز در مسیر توسعه قرار گرفته است و ارزیابی ها قطعا کمک خواهد توسعه در شهرستان سرعت بیشتری به خود بگیرد.

گفتنی است ارزیابی شهرداری ها، دهیاری ها، فرمانداری، مراجعه و سرکشی به ادارات، بررسی پروژه های عمرانی، دیدار با امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه طارم، فرماندهی نیروی انتظامی، رییس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان و ملاقات با جمعی از اصولگرایان و اصلاح طلبان شهرستان، از برنامه های ایشان در این سفر یکروزه بود.
انتهای پیام/

نظرات شما