کد خبر: 21846
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم گفت: نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است امیدواریم در سایه تعامل و همکاری بیشتر مردم با پلیس شاهد تبدیل چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی نباشیم.

DSCF6526

داود مرادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم در گفت و گو با برگ زیتون، ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز خدمت ملت شریف ایران اسلامی بویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران از تعامل و همکاری شهروندان طارمی در راستای مشارکت در تأمین نظم و امنیت شهرستان تشکر کرد.

وی پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه سوری را مستلزم ارتقاء فرهنگ ایمنی دانست و افزود: شایسته است والدین برای مراقبت بیشتر در کنار فرزندان خود در این مراسم شرکت نمایند.

مرادی بیان کرد: نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است گفتنی است حقوق فرهنگی و اجتماعی مردم قانونمند ایران بویژه شهروندان طارمی در سالهای اخیر به کاهش چشمگیر خسارات و حوادث چهارشبنه آخر سال منتهی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی طارم با اشاره به ماده ۶۱۸ قانون مجازات اسلامی تصریح کرد: هرکس با هیاهو، جنجال، حرکات غیر متعارف، تعارض به افراد و حقوق دیگران مخل نظم و آرامش عمومی شود یا مردم را از فعالیت باز دارد برابر مقررات و قوانین مربوطه، نیروی انتظامی با اینگونه افراد بشدت و قاطعیت تمام برخورد خواهد کرد.

وی اعلام کرد: اخلال کنندگان نظم و امنیت و حتی دستگیر شدگان در این ارتباط در ایام تعطیلات نوروزی در بازداشت بوده و نیز خودروهای مربوطه تا پایان روز ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۷ به پارکینگ های مربوطه انتقال و تا پایان این ایام توقیف خواهند شد.

مرادی ضمن توصیه به شهروندان طارمی بویژه خانواده های محترم اظهار داشت: امیدوارم ضمن همکاری و تعامل این عزیزان با نیروی انتظامی در برقراری و توسعه نظم و امنیت مواظب باشند خدا نخواسته چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی مبدل نشود.

فرمانده نیروی انتظامی طارم یادآور شد: یک لحظه غفلت باعث یک عمر پشیمانی است چرا که بی احتیاطی بهار زندگی را خزان می کند بنابراین باید کاری کنیم تا حسرت سلامت از دست رفته را نخوریم و بدانیم پلیس همیشه در کنار مردم و خدمتگزار مردم خواهد بود.

وی در ادامه خطاب به شهروندان و امت حزب الله شهرستان طارم گفت: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در زمینه تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه خطرناک و آتش زا دارند در جهت همکاری بیشتر در توصیه امنیت پایدار در سطح شهرستان موارد را بلافاصله به فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع بدهند.

مرادی تصریح کرد: چنانچه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر و گزارشی از روند عملکرد نیروی انتظامی شهرستان دارند با سامانه ۱۹۷ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما