کد خبر: 8886
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » حماسه نهم دی تجلی ولایتمداری مردم ایران بود
به گزارش خبرنگاربرگ زیتون، مراسم گرامیداشت نهم دی امروز با حضور اهالی و شورای اسلامی، بسیجیان و مسئولین ادارات شهرستان طارم در محل مسجد جامع شهر آب بر برگزارشد. سرهنگ سعید ...

رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه حماسه نهم دی تجلی ولایتمداری مردم ایران بود، افزود: اگر نصایح و افشاگریهای رهبرمعظم انقلاب اسلامی نبود ما  هرگز نمی توانستیم فتنه را خاموش کنیم.به گزارش خبرنگاربرگ زیتون، مراسم گرامیداشت نهم دی امروز با حضور اهالی و شورای اسلامی، بسیجیان و مسئولین ادارات شهرستان طارم در محل مسجد جامع شهر آب بر برگزارشد.

سرهنگ سعید ثاقبی در این مراسم با اشاره به نقش و اهمیت سالروز ۹ دی این روز بزرگ را گرامیداشت و افزود: تاریخ درس عبرت برای تمام انسانها دارد بنابراین این روز هم یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ است.

وی فتنه را مانند آتش زیر خاکستر دانست و گفت: این عامل بسیار خطرناک است و در ذات خود قانون گریزی و قانون شکنی را به همراه دارد بنابراین یک پیوند نامیمونی در داخل و خارج کشور بود که هدف آن براندازی ولایت فقیه و ایجادشکاف اجتماعی بود.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ماهیت فتنه خطر بزرگی برای ملت ایران بشمار می آمد که ارزشهای اسلامی و خون پاک شهدا و ایثارگریهای ملت ایران اسلامی را می خواست در طول یک شب بهم بریزد که با یاری خداوند متعال بر ملا شد.

ثاقبی به دستاوردهای ۹ دی اشاره کرد و افزود: نهم دی ملت ایران را بیمه کرد و بالاترین سرمایه اجتماعی ملت ایران بود که عامل اصلی شفاف سازی ، کنارزدن غبار فتنه و مشخص شدن مرز نیروهای خودی و غیرخودی بود.

وی با تأکید بر اینکه نهم دی تجلی قدرت بسیج کنندگی و قدرت رهبری بود افزود: اگر نصایح و افشاگریهای رهبرمعظم انقلاب اسلامی نبود ما  هرگز نمی توانستیم فتنه را خاموش کنیم.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به ویژگیهای ۹ دی اظهارداشت: نهم دی حرکت خودجوش مردمی از جنس انقلاب اسلامی بود که حاکمیت روح الهی، ایمان و دین باوری در آن حاکم بود.

ثاقبی با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک تیری است بر علیه دشمنان اسلام بنابراین دشمن قصد دارد کشور و مجلس خبرگان و  ولایت فقیه را از ما بگیرد باید توجه داشته باشیم و دشمن را از رسیدن به اهداف شومش ناکام بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: تفکربسیجی و ولایتمداری داشته باشید که نصرت خداوند از آن شماست.