کد خبر: 19724
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » نقض مکرر برجام از طرف آمریکا همانند دست چدنی با پوشش مخملی است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: نقض مکرر برجام از طرف آمریکا همانند دست چدنی با پوشش مخملی است.

DSCF4106

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران وفادارش افزود: از حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) روایت است روز قیامت امنیت برای کسانی است که در دنیا خدامحور و پرهیزگار بودند.

وی با اشاره به استقبال ملت ایران از بازگشت پیکر مطهر شهید محسن حججی افزود: آن شهید بزرگوار خون را در رگ های ملت ایران جاری ساخت و واقعه کربلا را مجسم نمود.

امام جمعه شهرستان طارم با توجه به مسایل سیاسی روز جهان به توطِئه تجزیه کردستان از کشور عراق اشاره کرد و افزود: هنوز قائله داعش خاتمه نیافته است گفتنی است این توطئه کثیف کار آمریکا و اسرایل غاصب است.

حجت الإسلام صادقی پور افزود: تجزیه کشورهای اسلامی، از بین بردن مسلمانان و تضعیف محور مقاومت از توطئه های شوم آمریکاست و معمار کبیر انقلاب اسلامی فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است هر چه فریاد دارید بر سر او بکشید.

خطیب جمعه طارم گفت: نقض مکرر برجام از طرف آمریکا همانند دست چدنی با پوشش مخملی است. وی هفتم مهر ماه سالروز آتش نشانی یاد و خاطره شهدای آتش نشانی واقعه پلاسکوی تهران را گرامیداشت و افزود: آتش نشانان همیشه آماده جانفشانی و جانبازی در راه میهن اسلامی و همنوعان خود هستند.

امام جمعه طارم ضمن تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی افزود: حضرت سیدالشهدا(ع) در چنین روزی برای چهار مسأله نماز، قرآن، دعا و استغفار مهلت گرفت.

صادقی پور به بدعت ها و نفوذ دشمن در عزاداری ها اشاره کرد و گفت: شمشیری که بر سر دشمن باید بزنیم به سر خود می زنیم غافل از اینکه قمه زنی، آویزان وزنه و حرکت در آتش قطعا حرام است.

وی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی از زحمات فرماندهی نیروی انتظامی و سایر همکارانش بخاطر برقراری امنیت در سطح شهرستان طارم تقدیر کرد و افزود: این نیرو همیشه آماده خدمت در دفاع از میهن اسلامی است.

خطیب جمعه طارم تصریح کرد: دادن ۸ هزار شهید در طول دفاع مقدس، تعداد ۵ هزار شهید برای امنیت ۳۷۰۰ شهید برای جلوگیری از مواد مخدر، ۱۲ هزار جانباز برای جلوگیری از مواد مخدر و ۲۲ هزار جانباز برای دفاع از شرف در طول هشت سال دفاع مقدس نشان از امنیت این نیرو است.

صادقی پور با اشاره به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با اهداف دشمنان افزود: دشمنان دارای سه هدف کوتاه مدت برای ایجاد نا امنی، میان مدت برای ایجاد تغییر اقتصادی و بلندمدت برای تغییر نظام دارد که با خود این آرزو را به گور خواهند برد.

3خ

45خ

4خ

انتهای پیام/

نظرات شما