کد خبر: 21900
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » نفس حکومت دینی دشمن آفرین است/ تعرض به سفارت ایران در لندن از طرف فرقه شیرازی محکوم است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: نفس حکومت دینی دشمن آفرین است.

DSCF6579

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) اظهار داشت: انسانهای نیکوکار در برخورد با هم قلبهایشان با هم الفت پیدا می کند در حالیکه انسانهای بدکار قلبهایشان بهم نزدیک نیست بلکه همانند حیوانات از مهرورزی نسبت به هم بدور هستند.

وی ضمن گرامیداشت آخرین جمعه سال گفت: فرصت مناسبی است جهت نثار فاتحه به ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم، امام راحل و تمام مؤمنین و اموات که اسیر خاک شده اند بنابراین رسم خوبی است و هر سال در شهرستان طارم همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان اعلام کرد: تعرض به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن از طرف فرقه شیرازی محکوم است گفتنی است آنها طالب اختلاف و بدور از وحدت هستند و این عمل بدور از دستورات ائمه و دین است.

خطیب جمعه طارم بیان کرد: چهارشنبه آخر سال بیش از ۱۵۰۰ نفر زخمی و قطع عضو داشت که این اقدام زیبنده مردم نیست علاوه بر آن خسارتهای مالی و جانی بدنبال دارد.

صادقی پور به بیانات رهبر انقلاب اسلامی ایران در جمع خبرگان ملت اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی باعث شده است مستکبران با انقلاب دشمنی داشته باشند جاسوسی، تحریم و حمله آنها واضح است.

امام جمعه شهرستان طارم گفت: نفس حکومت دینی دشمن آفرین است در طول تاریخ دشمنان اسلام ۸۳ مورد جنگ بر پیامبر و ۳ مورد جنگ بر امیرمؤمنان علی(ع) تحمیل کرده اند.

وی ۲۵ اسفند سالروز حمله رژیم بعثی عراق به شلمچه که منجر به کشته شدن ۵ هزار نفر پیر و جوان شد را جنایتی غیر قابل جبران دانست.

خطیب جمعه طارم یادآور شد: ۲۸ اسفند اول رجب ماه حرام و یکی از بهترین ماههای سال است که لیله الرغائب در این ماه قرار دارد و دارای نماز های با فضیلت است که باید با زبان روزه اقامه شود.

حجت الإسلام صادقی پور سالروز ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) و سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران در سال ۱۳۲۹ را گرامیداشت.

امام جمعه طارم اول فروردین سال ۱۳۹۷ ایام شهادت حضرت امام هادی(ع) را محضر با سعادت حضرت امام عصر(عج) و پیروان ائمه معصومین(ع) تسلیت گفت.

DSCF6581

DSCF6585

داغ

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما