کد خبر: 18722
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » نشست بانوان اهل قلم طارم با موضوع عفاف و حجاب

نشست صمیمی بانوان هنرمند و اهل قلم با موضوع عفاف و حجاب در شهرستان طارم برگزار شد.

IMG_4106

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، نشست صمیمی بانوان هنرمند و اهل قلم شهرستان طارم با موضوع عفاف و حجاب با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان در سالن گالری مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی شهر آب‌بر برگزار شد.

کریم حیدری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم در این نشست با اشاره به فعالیت های انجام شده توسط بانوان اهل قلم این شهرستان، خلاصه‌ای از فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر و وضعیت انجمن‌های فرهنگی و هنری شهرستان طارم را تشریح نمود.

 وی نقش بانوان اهل قلم را در سیاست‌های فرهنگی و هنری دولت تدبیر و امید پر رنگ دانست و   خواستار برنامه‌ریزی و برگزاری مشترک مراسم به‌ مناسبت‌های ملی و مذهبی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طارم افزود: بانوان هنرمند این شهرستان از توانمندی‌های لازم برخوردار بوده و این مهم را در برگزاری نمایشگاه‌های مختلف استانی و کسب رتبه‌های برتر به اثبات رسانده و مسئولین باید در جهت حمایت از این قشر با تمام توان مساعدت کنند.

گفتنی است برنامه‌ریزی جهت برگزاری برنامه‌های هنری‌، فرهنگی و مذهبی، جلسه هم‌ اندیشی بانوان هنرمند به صورت مستمر، برگزاری نمایشگاه تجسمی در طول سال با حضور بانوان هنرمند و با همت انجمن هنرهای تجسمی از جمله مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/

 

نظرات شما