کد خبر: 21176
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » موشک و حزب الله لبنان هیچ یک قابل مذاکره نیستند/ کشور ایران بیش از هر چیز نیازمند اقدام انقلاب است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: بنا بفرموده مقام معظم رهبری هیچ وقت برجام تکرار نشده و مذاکره انجام نخواهد شد نه موشک و نه حزب الله لبنان هیچ یک قابل مذاکره نیستند.

5

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی افزود: در سوره شورا آمده است اگر می خواهید خداوند را بشناسید همان کسی است که بعد از ناامیدی از نزول برف و باران رحمت خود را انتشار می دهد.

وی تصریح کرد: باران الهی تابع این رحمت است گفتنی است برای تشکر از رحمت خدا بخاطر نزول برف و باران بین الصلاتین نمازگزاران دو رکعت نماز شکر اقامه کردند.

امام جمعه طارم به ابطال آبونمان قبوض گاز توسط دیوان عدالت اداری اشاره کرد و گفت: شرکت ملی گاز با عنوان دیگری بنام هزینه خدمات مستمر اقدام کرد جا دارد اینجا از این ارگان و اقدام انقلابی اش تقدیر شود.

صادقی پور ابراز کرد: کشور ایران بیش از هر چیز نیازمند اقدام انقلاب است همان اقدام انقلابی که دادستان قزوین اخذ عوارض را بعلت نامناسب بودن وضعیت اتوبان ممنوع کرد.

وی با اشاره به وضعیت پل ارتباطی روستای ارشت شهرستان طارم گفت: قبل از انقلاب یک پل در روی رودخانه قزل اوزن احداث شده بود که بعد از انقلاب ۵ پل احداث شده است بنابراین پل ارتباطی ارشت که با خودیاری ۵۰۰ میلیونی اهالی و انفاق زمین ۲۰۰ میلیونی توسط یکی از خیرین آن روستا و کمک ۷۰ میلیون فرماندار طارم تا به این مرحله رسیده است نیازمند همت عالی است تا هر چه زودتر در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

خطیب جمعه طارم به مسائل سیاسی روز جهان اشاره کرد و افزود: بنا بفرموده مقام معظم رهبری هیچ وقت برجام تکرار نشده و مذاکره انجام نخواهد شد نه موشک و نه حزب الله لبنان هیچ یک قابل مذاکره نیستند.

صادقی پور در ادامه فضای مجازی را یک تهدید و فرصت دانست و گفت: فضای مجازی علتی است که باعث آشوب در کشور شد بنابراین باید شورای عالی فضای مجازی تهدیدات را سلب و کشور را در داخل مدیریت کند.

وی یادآور شد: دولت ۱۱ هزار میلیارد تومان به مالباختگان و سرمایه گذاران بانک مرکزی که دچار خسارت مالی شده بودند هزینه پرداخت کرد گفتنی است دولت در این زمینه دچار خسارت شد.

خطیب جمعه طارم عنوان کرد: ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ سالروز تصرف شهر آمل توسط منافقان کوردل بود که بعد از آن عامل به شهر هزار سنگر معروف شد در چنین روزی حضور مردم و بسیج دشمن را شکست داد چون صاحبان اصلی این انقلاب خود مردم هستند.

امام جمعه طارم ۷ بهمن سالروز تحسن روحانیون در دانشگاه تهران علیه دولت بختیار را گرامیداشت و افزود: چون دولت بختیار مانع آمدن امام به ایران می شد که با یاری خداوند حق آمد و باطل رفتنی شد.

صادقی پور در نهایت فرا رسیدن ایام فاطمیه را خدمت ملت شریف ایران اسلامی تسلیت گفت.

7

3

6

4

2

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما