کد خبر: 17399
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » مهمترین مؤلفه های ما در انتخابات حضور همه جانبه مردم است

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: مهمترین مؤلفه های ما در انتخابات حضور همه جانبه مردم است بنابراین فضای شناخت مهیاست و مردم با جدیت شرکت خواهند کرد.

 

IMG_2532به گزارش خبرنگار برگ زیتون، نشست مربی با سرگروه های حلقه های صالحین کانون بسیج ورزشکاران شهرستان طارم با حضور سردار داود آذرنوش ریاست سازمان بسیج ورزشکاران کشور و سردار کاظم یزدانی مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج کشور و امینی مسئول تربیت بدنی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان و هیئت همراه و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم در محل سالن اجتماعات سپاه ناحیه طارم برگزار شد.

سردار داود آذرنوش در این نشست با اشاره به نامگذاری شعار سال از جانب رهبر معظم انقلاب بنام سال اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال اظهار داشت: ایشان در تمام حوزه های فرهنگ، سیاست، اقتصاد و ورزش با درایت مسیر و شاخصه ها را مشخص کرده است بنابراین باید دست به دست هم داده با اقتدار و همت مضاعف کارها را پیش برده تا کشوری مقتدر و آباد داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در دو عرصه پیشرفت هایی داشته ایم از جمله آنها عرصه جنگ در طول هشت سال دفاع مقدس و نکته دیگر توان دفاعی و نظامی کشور است گفتنی است زیرساخت، منابع و شاخصه ها در این مملکت مشخص است .

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به وصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی آمریکا را دشمن اصلی دانست و افزود: آمریکا شیطان بزرگ است که همانند دو روی سکه است یک بخش آن توان نظامی و علمی و بخش دیگر آن روحیه استکبار ستیزی و ظلم و ستمی است که به بدنیا می کند.

آذرنوش به اهمیت انتخابات در کشور اشاره کرد و گفت: مهمترین مؤلفه های ما در انتخابات حضور همه جانبه مردم است بنابراین فضای شناخت مهیاست و مردم با جدیت در انتخابات شرکت نموده و با ملاکهایی که از عملکرد افراد و شخصیت آنها دارند شخص مورد نظر خود را انتخاب و رأی خواهند داد.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران هرکاری را برای رضایت حق تعالی انجام می دهد بنابراین بخاطر همین ویژگی است که حق تعالی ایشان را در گذرگاه های سخت دستگیری نموده علاوه بر اداره مملکت اسلامی، در مقابل دنیا را اداره می کند که کشورهای اثرگذار دنیا اعتراف می کنند که ایشان محاسبه و ملاحظه همه کارها را دارد بنابراین باید قدردان این نعمت عظیم الهی بود.

گفتنی است در این نشست از برگزیدگان حلقه های صالحین کانون بسیج ورزشکاران شهرستان طارم تجلیل شد.

IMG_2529

IMG_2528

IMG_2543

IMG_2537

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما