کد خبر: 21733
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » مهمترین سرمایه هر کشور علم و نیروی انسانی آن کشور است/ کارآفرینی و اشتغال مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: در جهان امروز، مهمترین سرمایه هر کشوری، علم آموزی و سرمایه انسانی آن کشور است.

15

به نقل از برگ زیتون، دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طارم با حضور علی وقفچی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی، اهالی و شورای اسلامی، خیرین مدرسه ساز و سایر مسئولین این شهرستان در شهر آببر برگزار شد.

علی وقفچی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی در این جشنواره اظهار داشت: امروزه نفت و گاز و معادن سرمایه نیستند بلکه مهمترین منبع غنی و سرمایه هر کشوری علم آموزی و سرمایه انسانی آن کشور است.

وی خاطرنشان کرد: وجود معادن و منابع غنی زیر زمینی در هر کشوری برخی مواقع مانع پیشرفت موجب عدم توجه به سرمایه های فکری و عدم تلاش بیشتر افراد می شود.

وقفچی ابراز کرد: علیرغم وجود انواع منابع و معادن غنی در کشورمان، متأسفانه آنچنان که شایسته است به سرمایه های انسانی و فکری توجه لازم را ننموده ایم شایسته است مسؤلین در اقدامات خود تجدید نظر نمایند.

نماینده مردم زنجان – طارم گفت: تمام پیشرفت های کشورها به برکت توجه به علم، فناوری توجه به سرمایه انسانی و رعایت استانداردهای لازم حاصل شده است.

وی افزود: علم فقط یادگیری و گرفتن مدرک نیست باید بین علم آموزی و کار آفرینی و اشتغال ارتباط وجود داشته باشد و یاد بگیریم امورات محوله را بی عیب و نقص و کامل انجام بدهیم.

وقفچی تصریح کرد: اگر رفتار ما رفتار اسلامی باشد و از رفتار و کردار پیامبر اکرم (ص) الگو بگیریم، دروازه های تمدن و پیشرفت به روی ما گشوده خواهد شد.

index

انتهای پیام/

 

نظرات شما