کد خبر: 21022
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » مؤثرترین سلاح برای بقاء انقلاب خون شهدا و حضور مردم است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: مؤثرترین سلاح برای بقاء انقلاب خون شهدا و حضور یکپارچه مردم در صحنه است.

DSCF5673

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم اظهار داشت: از پیامبر گرامی اسلام روایت است هرکس سه خصلت خداشناسی، مطیع و صبر در برابر مسائل را داشته باشد دارای عقل کامل است.

وی با اشاره به نصب جدید ضریح امامزادگان هاشم و عوف(ع) توسط استادکاران اصفهان افزود: این کار با همت مؤمنین انجام شده است و این مکان مقدس مبلغ ۲۰ میلیون تومان از این بابت بدهکار است امید است مردم با شرکت در این امر خیر ذخیره ای برای دنیا و آخرت خود فراهم سازند.

امام جمعه طارم اعلام کرد: مسابقه کتابخوانی از طرف دفتر آیت الله العظمی جوادی عاملی برگزار می شود که دارای جوائز ارزنده ای است گفتنی است مؤلف این کتاب که در مورد حضرت فاطمه زهرا(س) است خود ایشان می باشد بنابراین چند نفر همزمان با هم با استفاده از یک کتاب می توانند در مسابقه شرکت کنند.

حجت الإسلام صادقی پور به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم اشاره کرد و گفت: ایشان تأکید کردند: این راهپیمایی ها حوادث معمولی نیست و این حرکت عظیم، منسجم و مردمی در مقابل توطئه دشمن و با چنین نظم، بصیرت، شور و انگیزه در دنیا بی نظیر است.

وی یادآور شد: حضرت آیت الله خامنه ای در زمینه انتخاب مسئولان با رأی مردم افزودند: مردمسالاری دینی را صادقانه و واقعاً قبول دارم؛ به همین علت به هرکسی که مردم رأی بدهند، کمک می‌کنم همچنانکه درباره همه دولتها از جمله این دولت، این کار را کرده ام و ادامه خواهم داد.

خطیب جمعه طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان اظهار کرد: آمریکا بخاطر بردن مشکل داخلی کشور ایران به سازمان ملل و شورای امنیت بار دیگر به رسوایی اش افزوده شد.

امام جمعه شهرستان طارم گفت: مؤثرترین سلاح برای بقاء انقلاب خون شهدا و حضور همیشگی مردم در صحنه است.

صادقی پور حمایت رهبری از دولت ها را نوعی ارزش نسبت به رأی مردم ، جمهوری اسلامی و قانون دانست و افزود: هیچ کس به اندازه ایشان اهل حمایت از دولت ها نیست چون به مردم سالاری دینی اعتقاد راسخ دارد.

وی با اشاره به ۲۵ دی ماه سالروز امضاء قرار داد ننگین کمپ دیوید گفت: در چنین روزی برای اولین بار کشور مصر رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل را به رسمیت شناخت که این خیانت بزرگ در حق کشورهای اسلامی بویژه فلسطین بود.

امام جمعه طارم عنوان کرد: در ۲۶ دی ماه شاه ملعون از کشور همراه با ثروت های کلان اما بخاطر کارهایی که کرده بود با گریه و زاری آواره کشورهای دیگر شد و سرانجام با ننگ و عار از دنیا رفت.

خطیب جمعه طارم در ادامه شهادت شهید والامقام نواب صفوی و یاران وفادارش که بر علیه رژیم طاغوت قیام کرده و با سر دادن شعار الله اکبر اعدام شدند را تسلیت گفت.

هع

DSCF5676

DSCF5674

index

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما