کد خبر: 21980
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۷
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » قبیله گرایی سیاسی آفتی برای کشور است / مهمترین سرمایه برای کشور نسل جوان می باشد

امام جمعه شهرستان طارم گفت: قبیله گرایی سیاسی آفتی است برای کشور است بدیهی است کار خوب، خوب است از هر کسی باشد و کار بد بد هست از هرکسی باشد و آن را انجام دهد.

DSCF6596

به گزارش برگ زیتون، امام جمعه شهرستان طارم در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه ناحیه طارم به مناسبت عید نوروز ضمن تبریک سال جدید خدمت ملت شریف ایران اسلامی گفت: انتخاب شعار سال از طرف رهبر معظم انقلاب به نام حمایت از کالای ایرانی کاری هوشمندانه و مبارک است.

حجت الاسلام محمد صادقی پور افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران برای چندمین بار به مسئله افزایش جمعیت اشاره کرده است.

وی اظهار داشت: قبیله گرایی سیاسی آفتی است برای کشور، بدیهی است کار خوب، خوب است از هر کسی باشد و کار بد بد هست از هرکسی باشد و آن را انجام دهد.

امام جمعه شهرستان طارم تصریح کرد: شایسته است اشرافی گری، اسراف و استفاده از کالاهای خارجی در سطح کشور از میان برداشته شود تا مشکل اشتغال و تولید داخل حل شود.

حجت الاسلام محمد صادقی پور افزود: مهمترین سرمایه برای کشور نسل جوان می باشد و تکثیر نسل برای کشور ایران مناسب است چون ظرفیت و زمینه قبلی در آن وجود دارد و رفاه نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است.

گفتنی است دیدار با با خانواده های معظم شهیدان ذکرعلی بهرامی و شهید احمدی بمناسبت عید سعید نوروز از دیگر برنامه های قابل اجرا در این دیدار بود.

انتهای پیام/

 

نظرات شما