کد خبر: 19983
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » فضای مجازی مهم‌ترین عرصه حضور دشمنان انقلاب است

فرمانده سپاه ناحیه طارم گفت: فضای مجازی مهم‌ترین عرصه حضور دشمنان انقلاب است لذا تقویت جبهه فرهنگی انقلاب بیش از پیش احساس می شود.

IMG_1699

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، همایش شناخت فضای مجازی و مقابله با جنگ نرم با همت کانون فرهنگی خانواده پاسداران  سپاه ناحیه طارم برگزار شد.

اقبال جهانبخشی فرمانده سپاه ناحیه طارم در این همایش با توجه به نقش زنان در جامعه اظهار داشت: خانم ها طبیعتا سه نقش بارز در طول حیات خویش ایفا می کنند که نقش دختری، همسری و مادری از جمله این موارد است.

وی خاطرنشان کرد: اگر دخترها در خانواده بهتر تربیت شوند می توانند در آینده همسر و مادری با ایمان و فداکار بوده و تداوم نسل ها صورت پذیرد.

جهانبخشی ابراز کرد: یکی از کارکردهای نقش مادری تربیت دینی است گفتنی است فرزندان از رفتارهای ما الگو می پذیرند بنابراین مشاوره در مورد حل مشکلات با همسر و اعضای خانواده مورد تأکید قرآن است.

فرمانده سپاه ناحیه طارم با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با تربیت فرزندان گفت: پدر و مادر در عواقب تربیت صحیح و نادرست فرزندان خود سهیم هستند.

وی به آسیب های شبکه های اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد: فضای مجازی مهم‌ترین عرصه حضور دشمنان انقلاب است لذا تقویت جبهه فرهنگی انقلاب بیش از پیش احساس می شود.

جهانبخشی با توجه به آسیب هایی که از ناحیه زن نهاد خانواده را تهدید می کند تصریح کرد: آزار دادن شوهر، ناسپاسی، انتظارات بی جا، عدم پوشاندن عیب ها، خود آرایی برای غیر همسر، منت نهادن، وجود فضای مجازی و ماهواره و مدارا نکردن از جمله مواردی است که موجب فروپاشی بنیان خانواده می شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما