کد خبر: 21435
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا در ایام الله دهه فجر/ شهدا با تلاش های خستگی ناپذیر استکبار را شکست دادند

امام جمعه شهرستان طارم گفت: شهدا با تلاش های خستگی ناپذیر استکبار را شکست دادند.

DSCF6014

به گزارش برگ زیتون، بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم غباروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای شهرستان طارم در شهر آببر با حضور مسئولین ادارات این شهرستان برگزار شد.

حجت الإسلام محمدصادقی پور در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه افزود: تاریخ شهادت و تاریخ شهدا به تاریخ اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: اولین شهیدی که برای اسلام تقدیم شد پدر و مادر عمار بنامهای یاسر و سمیه بودند که آنچنان برای دفاع از حق و دین از خود مقاومت نشان دادند تا در این راه به فیض عظیم شهادت نائل آمدند بنابراین این راه حق است و تجربه ثابت کرده بدون دادن خون به سرانجام نخواهد رسید.

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: امروز ما دشمنان قسم خورده زیادی داریم که به هیچ عنوان حاضر نیستند دست از سر ما بردارند گفتنی است ۳۹ سال از عمر پربرکت نظام اسلامی می گذرد و به ۴۰ سالگی انقلاب می رسیم آمده ایم بار دیگر بیعت کنیم با شهدا ی عزیز که راه آنها را ادامه خواهیم داد.

صادقی پور ابراز کرد: همه ما که امروز در آرامش خاطر زندگی می‌کنیم مدیون خون پاک شهدایی هستیم که با تلاش خستگی ناپذیر و مقاومت استکبار را شکست دادند.

DSCF6018

DSCF6010

DSCF6015

DSCF6008

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نظرات شما