کد خبر: 21123
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » عهدشکنی ماهیت آمریکاست/ رکود و بیکاری و اعتراضات مردم حاصل چهار سال سرگرم شدن دولت به برجام است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: عهدشکنی ماهیت آمریکاست/ رکود و بیکاری و اعتراضات مردم حاصل چهار سال سرگرم شدن دولت یازدهم به برجام است.

  و2

به گزارش برگ زیتون، حجت الاسلام محمد صادقی پور ضمن دعوت مردم به تقوای الهی به اتفاقات دیماه سالجاری اشاره کرد و افزود: دشمن با برنامه ریزیهای خود فاجعه ای به بار می آورد که جبران ناپذیر بود و عمق فاجعه را کسانی درک می کنند که در دفاع مقدس در عملیاتهای مختلف حضور داشتند و برای سرافرازی پرچم کشورمان خونها داده اند.

وی خاطرنشان کرد: حالا برخی دراین میان می گویند که چرا به اعتراض مردم اعتراض دارید؟ در حالی که ما به تعرض و توهین به مقدسات اعتراض داریم و این را خوب میدانیم که دشمن مقدسات ما را هدف قرار داده است.

خطیب جمعه طارم با اشاره به حادثه غرق شدن کشتی سانچی و ضمن تسلیت به خانواده های حادثه دیدگان افزود: دریانوردان دریادل در اقیانوس آرام، آرام گرفتند و آنها شهید خدمت محسوب می شوند.

حجت الإسلام صادقی پور یادآور شد: ابهاماتی در این حادثه وجود دارد فعلا علت حادثه در دست بررسی است و همه باید از شایعات بدور باشیم و پرهیز کنیم وقتی کره جنوبی صراحتا اعلام میکند که بار این کشتی متعلق به کشورماست بازهم کسانی هستند که سانچی را به کره شمالی نسبت می دهند و با این حال نباید به شایعات توجه کرد.

امام جمعه طارم در ادامه به دریافت هزینه خدمات مستمر توسط شرکت گاز اشاره کرد و افزود: درقبوض گازشهری مبلغی باعنوان آبونمان درج می شد که این هزینه توسط دیوان عدالت اداری باطل شد که نباید ازمردم دریافت شود اما اینبار همان هزینه باعنوان دیگری به نام خدمات مستمر دریافت می شود که ما باید این موضوع را به گوش مسئولان برسانیم و دیوان عدالت اداری دوباره وارد موضوع شود تا این هزینه ازمردم دریافت نشود و مسئولین باید در صدا و سیما حاضرشوند پاسخگوی مردم باشند.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان به تشدید تحریمها توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: با توجه به دو سالگی برجام تعلیق و تشدید تحریمها مشاهده می شود و بنا بفرموده مقام معظم رهبری ما به تعهدات خود در برجام عمل کردیم اما آنها عهدشکن شدند و این ماهیت آمریکاست که حضرت امام راحل آن را شیطان بزرگ نامیده است و چهارسال دولت یازدهم را سرگرم برجام کرد و رکود و بیکاری به بار آورد و موجب اعتراضات مردم شد.
حجت الاسلام صادقی پور به روز غزه نیز اشاره ای کرد و گفت: مقاومت مسلمانان غزه در مقابل اسرائیل مسلح و تسلیم نشدن مسلمانان نشانه ایثارگری و قدرت ایمان و وحدت آنها را نشان می دهد.

امام چمعه طارم  ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

7و

4و

1و

انتهای پیام/

 

نظرات شما