SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
index

مراسم نماز عید سعید فطر با حضور گسترده و باشکوه امت مسلمان در مصلای نماز جمعه شهر آببر برگزار شد.

fileLoader

مدیر آموزش و پرروش شهرستان طارم گفت: در کنکور سراسری امسال در این شهرستان تعداد ۶۲۶ نفر حضور خواهند یافت که از این تعداد ۳۴۶ نفر دختر و ۲۸۰ نفر پسر هستند.

IMG_2234

شهرستان طارم بعنوان قطب کشاورزی استان زنجان محسوب می شود که آب و هوای خاص این منطقه باعث شده این شهرستان بهترین نقطه ایران برای پرورش زیتون گوشتی باشد.

IMG_3856

نماینده سابق مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: معمارکبیر انقلاب اسلامی روشی را برای ابراز مظلومیت مردم فلسطین طراحی کرد که اثرش به مراتب از تمام بیانیه ها و قطعنامه ها بیشتر است.

IMG_3787

مردم همیشه در صحنه شهرستان طارم با حضور پرشور و حماسی خود در روز قدس جنایت های رژیم غاصب اسرائیل را محکوم و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.

IMG_3863

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز وجدان های بیدار و برائت از استکبار است بنابراین هر چیزی که آزادی انسانها را سلب کند روز قدس در مقابل آن ایستاده است.

111

معاون فرماندارطارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: این روز بزرگ فرصتی جهت اتحاد ملت ایران و همدلی با ملت مظلوم فلسطین است.

هعف

امروز سالروز واقعه تلخ زلزله سال ۶۹ شهرستان زیتون خیز طارم است که تقویم شمسی امروز از واقعه تلخی حکایت دارد که در ۳۱ خردادماه سال ۱۳۶۹ رقم خورد.

IMG_9758

فرمانده سپاه ناحیه طارم از حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان طارم در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد و گفت: مردم همیشه در صحنه و روزه دار از تمام اقشار همزمان با سراسر کشور در چنین روزی با حضور گسترده خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام خواهند زد.

IMG_3749

مردم روستای کلتان و جزلاندشت طارم از نبود آب آشامیدنی مناسب رنج می‌برند و کمبود آب و تبدیل شدن منبع آب این دو روستا به زیستگاه حیوانات از گلایه‌های اهالی این دو روستا است.

صفحه 1 از 13012345...102030...قبلی »
  • IMG_3640
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی