SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_9400

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش طارم از اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی از اول تا ۱۵ اسفند در مدارس این شهرستان خبر داد.

IMG_0376

رهاسازی و انباشت زباله در حاشیه جاده اصلی آب بر به درام تهدیدی جدی برای طبیعت و سلامت جامعه محسوب می شود.

fileLoader

امام جمعه شهرستان طارم گفت: ۹۹ درصد از اعتبارات آموزش و پرورش به حقوق کارکنان اختصاص می یابد با یک درصد اعتبارات جاری باقیمانده اقدامات مهمی در سطح این شهرستان انجام شده است.

لبلب

امام چمعه شهرستان طارم گفت: بعضی از سران فتنه حرف از آشتی ملی می زنند غافل از این هستند که مردم تحت هیچ شرایطی با هم قهر نیستند و آشتی ملی معنا ندارد.

954111_219

طرح یک ساعت با محیط بان در مدرسه شهید ساجدی مقطع راهنمایی حاشیه منطقه شکار ممنوع خرمنه سر شهرستان طارم در شهر آببر با حضور محیط بانان برگزار شد.

fileLoader

آزمون تئوری مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستان های شهرستان طارم برگزار شد.

س

با ورود سامانه هوای سرد به کشور بارش برف زمستانی تمام نقاط شهرستان طارم را سفیدپوش کرد .

IMG_7972

کارشناس فضای مجازی گفت: از جمله چالش های اساسی گسترش فناوری ارتباطات در جهان، مخصوصأ در کشورهای درحال توسعه آسیب های فرهنگی و اجتماعی است.

index.jpgگورا

مردم سراسر ایران یک بار دیگر در تاریخ ایران اسلامی نقش آفرینی کردند و به دشمنان قسم خورده نظام نشان دادند که پای آرمان های امام و انقلاب ایستاده اند.

IMG_1104

امروز مردم شهرستان طارم همزمان با سراسر کشور از پیر و جوان، زن و مرد به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر به جهانیان بگویند ما از این تهدیدهای توخالی آنها نترسیده و تا آخرین نفس پشتیبان ولایت‌فقیه هستند.

صفحه 1 از 11712345...102030...قبلی »
  • 1168491
  • img_6396
  • img_0907
  • img_0643
  • img_0346
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی