SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

بل

شهروند طارمی۵۷ ساله در گیلوان مورد حمله یک قلاده گرگ شد.

IMG_1653

معاون سیاسی سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات برای مردم مهم است.

1254987

فرمانده انتظامی شهرستان طارم از کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاسازی شده در یک دستگاه خودروی وانت آریسان خبرداد.

IMG_4111

رئیس ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان طارم با اشاره به اهمیت عید مبعث گفت: عید مبعث عید برگشت به عبودیت و نفی بردگی غیر خداست.

IMG_2613

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات رأی عالی و اعتقاد مردم به این انقلاب را نشان می دهد و تلاش در جهت ارتقاء این حضور جزء وظایف قطعی ماست.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

1250448

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان با بیان اینکه با توجه به بارشهای فصلی چند روز اخیر و سر ریز شدن دریاچه چشمه کوثر تنها منبع تامین آب شرب شهرستان طارم ، با مدیریت مناسب و آمادگی لازم از ایجاد بحران جلوگیری شده است، گفت: خط انتقال کوثر از مدار بهره برداری خارج و آب قنات برای تامین نیاز مشترکین وارد مدار شده است.

1226113

فقدان پایگاه اینترنتی و نبود شبکه دیجیتال یکی از مهمترین مشکلات اهالی و مسافران روستای کلوییم شهرستان طارم است.

index

با جاری شدن سیل در رودخانه تشویر آب شرب این روستا غیرقابل استفاده می شود.

صفحه 1 از 12412345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی