SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_0209

امام جمعه شهرستان طارم گفت: طرح بیمه سلامت یکی از طرح های خوب دولت یازدهم بود کسانی را که بیمه درمانی نداشتند نجات داد.

IMG_0184

کارشناس سیاسی گفت: خطرناک ترین نفوذ سیاسی نفوذ در قلب و تفکر مسئولین تصمیم ساز کشور است بنابراین نفوذ بر مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر از امید های اصلی دشمن برای به انحراف کشیدن آرمان های انقلاب اسلامی است.

maskan1

فرماندار شهرستان طارم درجلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات حوزه مسکن گفت: بیش از ۶۰ درصد مساکن روستایی طارم با اعطای تسهیلات بانکی مقاوم سازی شده است.

IMG_0169

کارشناس فضای مجازی استان زنجان با اشاره به آسیب های فضای مجازی در کشور گفت: در ایران بالغ بر ۱۵۰ شبکه فعال هستند که ۷۰ درصد کاربران ایرانی در شبکه تلگرام عضو هستند.

DSC01482

همایش کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه طارم با مشارکت اداره آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات جهادکشاورزی این شهرستان برگزار شد.

fileLoader

فرماندار شهرستان طارم در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: کسب مقام برتر استانی توسط شورای آموزش و پرورش طارم مایه فخر و مباهات این شهرستان است.

fileLoader

معاون پرورشی آموزش و پرورش طارم از توزیع تعداد صد بسته هدیه توسط خیرین در بین دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان خبر داد.

fileLoader

مدیر آموزش و پرورش طارم در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: یکی از اهداف آموزش و پرورش هدایت تحصیل مناسب و توزیع متوازن دانش آموزان به شاخه های تحصیلی مختلف می باشد.

IMG_0157

فرمانده سپاه ناحیه طارم از ارسال بیش از ۱۷ میلیون تومان کمک های مردمی شهرستان طارم به مردم مظلوم سوریه خبر داد.

IMG_0130

معاون پارلمانی سابق وزارت آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی اخلاقی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: علت علاقمندی ملت ایران به ایشان ویژگی ظلم ستیزی،اعتدال و هوش بالای آن مجاهد نستوه بود.

صفحه 1 از 11212345...102030...قبلی »
  • img_6396
  • img_0907
  • img_0643
  • img_0346
  • img_7210
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی