SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2666

امروزه شاهد رهاسازی سگ های ولگرد در شهرها و روستاهای شهرستان طارم هستیم که جولان آزادانه سگ های ولگرد نیازمند راهکار جدی است.

IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

بل

شهروند طارمی۵۷ ساله در گیلوان مورد حمله یک قلاده گرگ شد.

IMG_1653

معاون سیاسی سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات برای مردم مهم است.

IMG_2638

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم با اشاره به برخورد یک دستگاه پراید با گله گوسفند در نزدیکی روستای ته دره شهرستان طارم گفت: در اثر این حادثه کمتر از ۱۰ راس گوسفند تلف شد.

1254987

فرمانده انتظامی شهرستان طارم از کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاسازی شده در یک دستگاه خودروی وانت آریسان خبرداد.

IMG_4111

رئیس ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان طارم با اشاره به اهمیت عید مبعث گفت: عید مبعث عید برگشت به عبودیت و نفی بردگی غیر خداست.

index

شهرستان طارم با توجه به داشتن آب و هوای چهارفصل دارای طبیعت زیبا و دلنوازی است که نظر هر گردشگر و بیننده ای را به خود جلب می کند.

IMG_2613

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات رأی عالی و اعتقاد مردم به این انقلاب را نشان می دهد و تلاش در جهت ارتقاء این حضور جزء وظایف قطعی ماست.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

صفحه 1 از 16012345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی