SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
DSCF4543

سگ های ولگرد همچنان در خیابان های شهر آببر جولان می دهند و اثری از اقدامات دستگاه های اجرایی در این زمینه نیست.

DSCF4574

پساب رهاسازی شده از واحدهای فرآوری زیتون در ناحیه صنعتی آببر آسیب های جبران ناپذیری برای محیط زیست و اهالی این شهرستان دارد.

DSCN7103

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طارم با اشاره به برداشت محصول انار در این شهرستان گفت: امسال براساس برآوردهای انجام شده از مجموع سطح زیر کشت باغات بارده در سطح استان بیش از ۱۴ هزار و ۲۴۰ تن محصول برداشت می‌شود.

DSCF4297

شهرستان طارم ۱۳۷ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که شهید قشم علی اوجاقی یکی از این شهدای گرانقدر است.

IMG_9758

فرمانده سپاه ناحیه طارم از اجرای بیش از ۶۰ عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس در شهرستان طارم خبر داد و افزود: برنامه های دیگری هم بصورت شهرستانی توسط ادارات انجام خواهد شد.

22

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش‌بینی می شود بیش از ۳۰ هزار تن محصول زیتون طی سال جاری در این شهرستان برداشت شود.

مدیرجهادکشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش بینی می شود امسال ۱۳۵۵ تن محصول گردو از ۳۸۳ هکتار از باغات این شهرستان برداشت شود.

خح

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش‌بینی می شود ۵۵۴ تن فندق طی سال جاری در این شهرستان برداشت شود.

13

فرماندار شهرستان طارم از احداث اولین هتل روستایی استان زنجان در روستای هدف گردشگری شیت در آینده نزدیک خبر داد.

وجود چاله ها و دست اندازهای فراوان در معابر روستایی علاوه بر برهم زدن چهره زیبای روستا، مشکلاتی را برای هموطنان و سایر گردشگران به وجود می آورد.

صفحه 1 از 4612345...102030...قبلی »
  • ش1
  • DSCF4504
  • index
  • بر3
  • شس
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی