SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
IMG_4615

امام جمعه شهرستان طارم گفت: ایجاد حوزه علمیه در شهرستان طارم یکی از اؤلویت های اساسی این شهرستان است شایسته است توجه مسئولین و مردم نسبت به توسعه این امر مهم افزایش یابد.

13

فرماندار شهرستان طارم از احداث اولین هتل روستایی استان زنجان در روستای هدف گردشگری شیت در آینده نزدیک خبر داد.

IMG_4592

وجود چاله ها و دست اندازهای فراوان در معابر روستایی علاوه بر برهم زدن چهره زیبای روستا، مشکلاتی را برای هموطنان و سایر گردشگران به وجود می آورد.

IMG_4554

امام جمعه شهرستان طارم گفت: هفته دولت نمایانگر مجاهدت انسانهایی است که عمرشان کوتاه ولی خدمتشان ارزنده بود.

IMG_4547

استاندار زنجان گفت: احداث پروژه راه ارتباطی زنجان – طارم – شفت یکی از برنامه های اصلی دولت برای ایجاد ارتباط استان زنجان و شهرستان طارم به گیلان و اردبیل است که این اتفاق باید بیفتد و مردم کمک کنند تا فضای بکر منطقه از بین نرود.

13

فرماندار شهرستان طارم گفت: بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ۷۳ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۲۶۰میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

IMG_4515

شهر آببر مرکز شهرستان طارم با جمعیتی بالغ بر ۸ هزار نفر فاقد ناوگان شهری (خط واحد و تاکسی شهری) است.

400

مدیر جهادکشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش بینی می شود امسال ۴۴۱ تن محصول انجیر از ۱۳۱ هکتار از باغات این شهرستان برداشت شود.

74

مدیر جهادکشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش بینی می شود ۱۹۵۰ تن محصول برنج سفید از ۶۵۰ هکتار از شالیزارهای این شهرستان برداشت شود.

5

در اثر برخورد یک دستگاه ماشین پژو ۴۰۵ با یک دستگاه موتور سیکلت در محور اصلی درام به آببر در روستای جزلاندشت دو راکب موتور سیکلت مصدوم و به بیمارستان شهدای طارم اعزام شدند.

صفحه 1 از 18012345...102030...قبلی »
  • IMG_4071
  • 12
  • IMG_3974
  • IMG_6680
  • IMG_3640
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی