SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

IMG_1653

معاون سیاسی سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات برای مردم مهم است.

IMG_2613

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات رأی عالی و اعتقاد مردم به این انقلاب را نشان می دهد و تلاش در جهت ارتقاء این حضور جزء وظایف قطعی ماست.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

IMG_7948

فرماندار شهرستان طارم گفت: ۳۵ هزار ۶۰۰ نفر از شهروندان این شهرستان شرایط شرکت در انتخابات را دارا هستند که بار دیگر با شرکت در انتخابات حماسه دیگر را رقم خواهند زد.

IMG_2510

امام جمعه شهرستان طارم گفت: آمار شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری شاید به هزار نفر برسد در هر قشری حضور دارند که این نشان از ضعف و نقص قانون دارد گفتنی است لزوم اصلاح قانون ثبت نام ریاست جمهوری یک بازار آشفته است.

IMG_2446

امام جمعه شهرستان طارم گفت: عده ای از مدیران فضای مجازی وارد فضای انتخاباتی شده برخی نامزدهای انتخاباتی را تخریب می کنند بدانند که این اقدام دور از رفتار انسانی و اخلاق اسلامی است.

IMG_2241

امام جمعه شهرستان طارم گفت: روز جمهوری اسلامی یک روز الهی است که ۹۸ درصد از مردم ایران به جمهوری اسلامی رآی مثبت دادند .

IMG_2052

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به نامگذاری شعار سال از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: این نشان از این دارد که در این زمینه هنوز هم مشکلاتی در کشور وجود دارد.

1225587

بخشدار مرکزی شهرستان طارم از ثبت نام تعداد ۶۰ نفر تا به امروز در انتخابات شوراها در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

صفحه 1 از 5012345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی