SalamDelfan.IR

اخبار
index

شهرستان طارم با توجه به داشتن آب و هوای چهارفصل دارای طبیعت زیبا و دلنوازی است که نظر هر گردشگر و بیننده ای را به خود جلب می کند.

IMG_2548

طارم هندوستان ایران، و بهشت زیبا و بی نظیری است که گوشه و گوشه آن مملو از زیبایی و شکوه عزت و قدرت خداوند متعال است.

3

این گزارش تصویری، گوشه ای از زیبایی های شهرستان طارم را به تصویر کشیده است که دیدن این عکس ها بسیار لذت بخش است .

index

رئیس پلیس راه شهرستان طارم از واژگونی ۳ دستگاه کامیون بعلت وزش باد شدید در مسیر طارم – زنجان خبر داد.

IMG_2380

غار خرمنه سر’ که از شگفتی های شهرستان طارم می باشد در بلندای کوه خرمنه سر و در قسمت شمالی روستای ‘شاه نشین’ قرار گرفته و از قدمت بالایی نیز برخوردار است که گردشگران و دیگر افراد عبوری را مجذوب خود می کند.

IMG_2292

سیزده ‌بدر یکی از روزهای نوروز می‌باشد، مردم پس از انجام دوازده ‌روز برگزاری جشن های سال نو ، روز سیزدهم را در دل طبیعت می‌گذرانند.

IMG_7829

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طارم گفت: بیش از ۲۲ هزار و ۹۰۰ گردشگر از جاذبه‌های مختلف شهرستان طارم بازدید کرده‌اند.

IMG_2153

طبیعت شهرستان طارم این روزها با شکوفه‌های بهاری و گل های نوروزی که هریک به زبان محلی نام های خاصی دارد به مرکز تفریح مسافران نوروزی به ویژه شهروندان طارمی تبدیل شده است.

IMG_6635

جاذبه های طبیعی، امامزادگان و آتشکده های شهرستان طارم به زیبایی این شهرستان رونق خاصی بخشیده است که سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و مهمانان خارجی می باشد.

ضت

به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نهال هایی به صورت نمادین توسط مسئولین ادارات شهرستان طارم در شهر آب بر کاشته شد.

صفحه 1 از 1912345...10...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی