SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
IMG_3640

همزمان با ماه ضیافت الهی میزبان شهیدی از شهرستان طارم بودیم که در حادثه تروریستی تهران به دست منافقین کوردل به فیض عظیم شهادت نائل آمد که با آمدنش خاک طارم را با بوی خود معطر ساخته است.

index

شهرستان طارم با توجه به داشتن آب و هوای چهارفصل دارای طبیعت زیبا و دلنوازی است که نظر هر گردشگر و بیننده ای را به خود جلب می کند.

IMG_2548

طارم هندوستان ایران، و بهشت زیبا و بی نظیری است که گوشه و گوشه آن مملو از زیبایی و شکوه عزت و قدرت خداوند متعال است.

3

این گزارش تصویری، گوشه ای از زیبایی های شهرستان طارم را به تصویر کشیده است که دیدن این عکس ها بسیار لذت بخش است .

index

رئیس پلیس راه شهرستان طارم از واژگونی ۳ دستگاه کامیون بعلت وزش باد شدید در مسیر طارم – زنجان خبر داد.

IMG_2380

غار خرمنه سر’ که از شگفتی های شهرستان طارم می باشد در بلندای کوه خرمنه سر و در قسمت شمالی روستای ‘شاه نشین’ قرار گرفته و از قدمت بالایی نیز برخوردار است که گردشگران و دیگر افراد عبوری را مجذوب خود می کند.

IMG_2292

سیزده ‌بدر یکی از روزهای نوروز می‌باشد، مردم پس از انجام دوازده ‌روز برگزاری جشن های سال نو ، روز سیزدهم را در دل طبیعت می‌گذرانند.

IMG_7829

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طارم گفت: بیش از ۲۲ هزار و ۹۰۰ گردشگر از جاذبه‌های مختلف شهرستان طارم بازدید کرده‌اند.

IMG_2153

طبیعت شهرستان طارم این روزها با شکوفه‌های بهاری و گل های نوروزی که هریک به زبان محلی نام های خاصی دارد به مرکز تفریح مسافران نوروزی به ویژه شهروندان طارمی تبدیل شده است.

IMG_6635

جاذبه های طبیعی، امامزادگان و آتشکده های شهرستان طارم به زیبایی این شهرستان رونق خاصی بخشیده است که سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و مهمانان خارجی می باشد.

صفحه 1 از 2012345...1020...قبلی »
  • IMG_3640
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی