SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
IMG_4239

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت مزار مطهر شهدای شهرستان طارم با حضور مسئولین ادارات این شهرستان غباروبی و عطر افشانی شد.

IMG_3619

فرماندار شهرستان طارم در مراسم استقبال از شهید حادثه تروریسم تهران گفت: ملت ایران با این شهادت ها برای ادامه راه شهدا مصمم تر خواهند بود و این اقدامات تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت.

IMG_3640

همزمان با ماه ضیافت الهی میزبان شهیدی از شهرستان طارم بودیم که در حادثه تروریستی تهران به دست منافقین کوردل به فیض عظیم شهادت نائل آمد که با آمدنش خاک طارم را با بوی خود معطر ساخته است.

IMG_2028

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علم و تذکر دو مقوله ای است که انسان در طول زندگی به آنها نیازمند است بنابراین آنچه انسان بیشتر به آن نیازمند است علم نیست بلکه تذکر است که دست یابی به این امر مهم از طریق زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا میسر است.

IMG_3338

بمناسبت گرامیداشت هفته ایثار و مقاومت مزار مطهر شهدای شهرستان طارم در شهر آببر با حضور مسئولین ادارات این شهرستان غباروبی شد.

IMG_3232

نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان گفت: حضور حداکثری بیش از ۷۰ درصد از مردم بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی و تأیید آن ارمغان این انتخابات بود.

IMG_2976

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات کشور گفت: حضور حداکثری و اقتدار ملت بازدارنده انقلاب اسلامی در مقابل شیاطین است.

IMG_2310

تیم کوهنوردی شهرستان طارم متشکل از کارکنان سپاه ناحیه طارم با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی به غار خرمنه سر این شهرستان صعود کردند.

IMG_5766

فرمانده سپاه ناحیه طارم با اشاره به اهمیت اردوی راهیان نور گفت: کاروان راهیان نور طارم با هدف آشنایی با فرهنگ ایثارگری و مقاومت به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

index

اعضای بدن جوان طارمی که در اثر تصادف مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده اش به بیماران نیازمند اهداء شد.

صفحه 1 از 1512345...10...قبلی »
  • IMG_4071
  • 12
  • IMG_3974
  • IMG_6680
  • IMG_3640
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی