SalamDelfan.IR

اخبار
img_1931

امام جمعه موقت شهرستان طارم با اشاره به نقش و اهمیت شهدا در جامعه گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس در پیشرفت های امروزی مملکت و عزت آن سهیم اند.

img_1511

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان بزرگترین شاخصه شهدا را ولایتمداری اعلام کرد و گفت: ولایتمداری خاصیت های فراوانی دارد که اولین آن امنیت است.

img_1256

بمناسبت هفته مبارک بسیج مزار مطهر شهدای شهرستان طارم در محل شهر آببر با حضور بسیجیان و مسئولین ادارات این شهرستان گلباران شد.

img_0495

امام جمعه شهرستان طارم با تأکید بر اینکه همه انسانها باید از زندگانی این بانوی رشید اسلام الگو بگیرند افزود: همه باید مثل این بزرگوار در مسیر زندگی درس پس دهیم.

img_0487

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه زیباترین صحنه های تاریخ در طول هشت سال دفاع مقدس بوقوع پیوست افزود: در این صحنه ها معنویت ، ایثار و شجاعت به اوج خود رسیده بود.

fileloader

امام جمعه شهرستان طارم گفت: در جهان پیچیده امروز که مورد هجمه و تاخت و تاز بیگانگان است یکی از مهمترین وظایف شما دانش آموزان، جلوگیری از نفوذ دشمن به فکر و عقیده خود می باشد.

fileloader

تعداد ۳۶ نفر از دانش آموزان پسر شهرستان طارم به اردوی راهیان نور شمال غرب کشور اعزم شدند.

img_1890

استاد حوزه و دانشگاه قم با بیان اینکه شهدا امامزادگان عشق در همه کوی و برزن ها هستند افزود: شهدا بالاترین خطبه های بی کلام با بالاترین صدا را می خوانند.

img_9411

همزمان با آخرین روز از هفته نیروی انتظامی مزار شهدای شهرستان طارم با حضور مسئولین ادارات این شهرستان غباروبی شد.

img_9759

فرمانده سپاه ناحیه طارم اظهار داشت: تلاش دانش آموزان در سنگر مدرسه برای کسب علم و دانش ، فضائل معنوی و اخلاق اسلامی از مهمترین وظایف دانش آموزان در برابر خون شهیدان است.

صفحه 1 از 1312345...10...قبلی »
  • img_6396
  • img_0907
  • img_0643
  • img_0346
  • img_7210
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی