SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
IMG_3856

نماینده سابق مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: معمارکبیر انقلاب اسلامی روشی را برای ابراز مظلومیت مردم فلسطین طراحی کرد که اثرش به مراتب از تمام بیانیه ها و قطعنامه ها بیشتر است.

IMG_3787

مردم همیشه در صحنه شهرستان طارم با حضور پرشور و حماسی خود در روز قدس جنایت های رژیم غاصب اسرائیل را محکوم و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.

IMG_3863

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز وجدان های بیدار و برائت از استکبار است بنابراین هر چیزی که آزادی انسانها را سلب کند روز قدس در مقابل آن ایستاده است.

83160_554

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز تزریق خون در رگ های امت اسلامی است.

غه

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: روز قدس روز حمایت از مظلوم است حمایت از مظلوم و مبارزه با استکبار از شعارهای اصلی امام راحل بود.

IMG_3619

فرماندار شهرستان طارم در مراسم استقبال از شهید حادثه تروریسم تهران گفت: ملت ایران با این شهادت ها برای ادامه راه شهدا مصمم تر خواهند بود و این اقدامات تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت.

IMG_3640

همزمان با ماه ضیافت الهی میزبان شهیدی از شهرستان طارم بودیم که در حادثه تروریستی تهران به دست منافقین کوردل به فیض عظیم شهادت نائل آمد که با آمدنش خاک طارم را با بوی خود معطر ساخته است.

IMG_3593

امام جمعه شهرستان طارم گفت: تروریست ها اهل مذاکره و منطق نیستند بلکه اهل ترور و خونریزند باید مثل خودشان با آنها برخورد شود.

IMG_3460

امام جمعه شهرستان طارم گفت: نفوذ فرهنگی دشمن خطرناکتر از حمله نظامی است بنابراین نیاز امروز جامعه ما ایستادگی در برابر اصول و آرمانهای اصیل انقلاب است.

IMG_3353

امام جمعه شهرستان طارم گفت: دولت و رئیس جمهور برای تمام ملت است طبق قاعده انتخابات اقلیت باید تابع اکثریت باشد حتی فاصله رأیشان کمتر باشد.

صفحه 1 از 5312345...102030...قبلی »
  • IMG_3640
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی