SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

IMG_2510

امام جمعه شهرستان طارم گفت: آمار شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری شاید به هزار نفر برسد در هر قشری حضور دارند که این نشان از ضعف و نقص قانون دارد گفتنی است لزوم اصلاح قانون ثبت نام ریاست جمهوری یک بازار آشفته است.

IMG_2446

امام جمعه شهرستان طارم گفت: عده ای از مدیران فضای مجازی وارد فضای انتخاباتی شده برخی نامزدهای انتخاباتی را تخریب می کنند بدانند که این اقدام دور از رفتار انسانی و اخلاق اسلامی است.

IMG_2241

امام جمعه شهرستان طارم گفت: روز جمهوری اسلامی یک روز الهی است که ۹۸ درصد از مردم ایران به جمهوری اسلامی رآی مثبت دادند .

IMG_2052

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به نامگذاری شعار سال از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: این نشان از این دارد که در این زمینه هنوز هم مشکلاتی در کشور وجود دارد.

ثوابیس

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۹۶ گفتند: اقتصاد مقاومتی تنها راه علاج وضع کنونی است.

IMG_1890

امام جمعه شهرستان طارم از جمع آوری ۱۳۴ میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری در این شهرستان خبر داد.

IMG_1565

امام جمعه موقت شهرستان طارم گفت: مهمترین عاملی که الآن دشمنان اسلام جرأت نمی کنند به ایران حمله کنند قدرت نظامی است.

IMG_1155

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: این نهاد جهت رسیدگی به خانواده های بی سرپرست و ایتام تأسیس شد که برگرفته از سیره اهل بیت(ع) بود.

صفحه 1 از 5112345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی