SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
IMG_2234

شهرستان طارم بعنوان قطب کشاورزی استان زنجان محسوب می شود که آب و هوای خاص این منطقه باعث شده این شهرستان بهترین نقطه ایران برای پرورش زیتون گوشتی باشد.

IMG_3856

نماینده سابق مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: معمارکبیر انقلاب اسلامی روشی را برای ابراز مظلومیت مردم فلسطین طراحی کرد که اثرش به مراتب از تمام بیانیه ها و قطعنامه ها بیشتر است.

IMG_3863

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز وجدان های بیدار و برائت از استکبار است بنابراین هر چیزی که آزادی انسانها را سلب کند روز قدس در مقابل آن ایستاده است.

هعف

امروز سالروز واقعه تلخ زلزله سال ۶۹ شهرستان زیتون خیز طارم است که تقویم شمسی امروز از واقعه تلخی حکایت دارد که در ۳۱ خردادماه سال ۱۳۶۹ رقم خورد.

IMG_3749

مردم روستای کلتان و جزلاندشت طارم از نبود آب آشامیدنی مناسب رنج می‌برند و کمبود آب و تبدیل شدن منبع آب این دو روستا به زیستگاه حیوانات از گلایه‌های اهالی این دو روستا است.

غه

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: روز قدس روز حمایت از مظلوم است حمایت از مظلوم و مبارزه با استکبار از شعارهای اصلی امام راحل بود.

IMG_6639

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: پیش بینی می شود امسال ۴۲۰ تن محصول گیلاس از ۱۳۴ هکتار از باغات این شهرستان برداشت شود.

IMG_1199-2

این روزها کاشت شالی برنج در بیشتر نقاط شهرستان طارم آغاز شده است که گزارش تصویری از این مجموعه را در ادامه می بینید.

IMG_3593

امام جمعه شهرستان طارم گفت: تروریست ها اهل مذاکره و منطق نیستند بلکه اهل ترور و خونریزند باید مثل خودشان با آنها برخورد شود.

IMG_3477

زمینهای کشاورزی شهرستان طارم با همت کشاورزان زحمتکش این منطقه برای کاشت محصول برنج تیلر زنی و آماده سازی می شود.

صفحه 1 از 5912345...102030...قبلی »
  • IMG_3640
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی