SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

IMG_2638

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم با اشاره به برخورد یک دستگاه پراید با گله گوسفند در نزدیکی روستای ته دره شهرستان طارم گفت: در اثر این حادثه کمتر از ۱۰ راس گوسفند تلف شد.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

1226113

فقدان پایگاه اینترنتی و نبود شبکه دیجیتال یکی از مهمترین مشکلات اهالی و مسافران روستای کلوییم شهرستان طارم است.

index

با جاری شدن سیل در رودخانه تشویر آب شرب این روستا غیرقابل استفاده می شود.

IMG_2546

مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج کشور گفت: شهرستان طارم با توجه به دارا بودن جاذبه های گردشگری زیبا می تواند یکی از قطب های کوه نوردی کشور باشد.

IMG_2510

امام جمعه شهرستان طارم گفت: آمار شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری شاید به هزار نفر برسد در هر قشری حضور دارند که این نشان از ضعف و نقص قانون دارد گفتنی است لزوم اصلاح قانون ثبت نام ریاست جمهوری یک بازار آشفته است.

IMG_2473

معاون فرماندار شهرستان طارم با اشاره به اهمیت مدرسه سازی گفت: مدرسه سازی خالصانه ترین اعمالی است که بواسطه آن فرزندان این سرزمین به جایگاه رفیع علمی می رسند.

IMG_2460

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز برای ساخت مدارس استان اختصاص یافته است.

IMG_2380

غار خرمنه سر’ که از شگفتی های شهرستان طارم می باشد در بلندای کوه خرمنه سر و در قسمت شمالی روستای ‘شاه نشین’ قرار گرفته و از قدمت بالایی نیز برخوردار است که گردشگران و دیگر افراد عبوری را مجذوب خود می کند.

صفحه 1 از 5612345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی