SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_9400

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش طارم از اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی از اول تا ۱۵ اسفند در مدارس این شهرستان خبر داد.

fileLoader

امام جمعه شهرستان طارم گفت: ۹۹ درصد از اعتبارات آموزش و پرورش به حقوق کارکنان اختصاص می یابد با یک درصد اعتبارات جاری باقیمانده اقدامات مهمی در سطح این شهرستان انجام شده است.

لبلب

امام چمعه شهرستان طارم گفت: بعضی از سران فتنه حرف از آشتی ملی می زنند غافل از این هستند که مردم تحت هیچ شرایطی با هم قهر نیستند و آشتی ملی معنا ندارد.

IMG_4016

مدیراوقاف و امور خیریه شهرستان طارم گفت: آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم در رشته حفظ امروز با حضور قرآن آموزان در مصلی نماز جمعه شهر آببر برگزار شد.

IMG_1191

امام جمعه شهرستان طارم از برگزاری همایش رهروان یاس نبوی با همت جامعه بسیج زنان این شهرستان در ایام فاطمیه خبر داد.

83160_554

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم با اشاره به اهمیت بیت المال گفت: در نگهداری و استفاده صحیح از بیت المال باید دقیق و دلسوز بود.

IMG_7972

کارشناس فضای مجازی گفت: از جمله چالش های اساسی گسترش فناوری ارتباطات در جهان، مخصوصأ در کشورهای درحال توسعه آسیب های فرهنگی و اجتماعی است.

IMG_1677

امام جمعه موقت شهرستان طارم گفت: دشمنان اسلام امروزه مادران جامعه را هدف گرفته و تلاش آنها از متزلزل نمودن نقش مادران در جامعه از بین بردن ارزش های جامعه است.

index.jpgگورا

مردم سراسر ایران یک بار دیگر در تاریخ ایران اسلامی نقش آفرینی کردند و به دشمنان قسم خورده نظام نشان دادند که پای آرمان های امام و انقلاب ایستاده اند.

IMG_1104

امروز مردم شهرستان طارم همزمان با سراسر کشور از پیر و جوان، زن و مرد به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر به جهانیان بگویند ما از این تهدیدهای توخالی آنها نترسیده و تا آخرین نفس پشتیبان ولایت‌فقیه هستند.

صفحه 1 از 6312345...102030...قبلی »
  • 1168491
  • img_6396
  • img_0907
  • img_0643
  • img_0346
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی