SalamDelfan.IR

اخبار
IMG_2674

امام جمعه شهرستان طارم گفت: علت نامگذاری روز پاسدار بدین علت است که سیدالشهدا بزرگ پاسدار دین اسلام بود اگر رشادت های آن حضرت و یاران وفادارش نبود الآن از اسلام و قرآن خبری نبود.

1254987

فرمانده انتظامی شهرستان طارم از کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاسازی شده در یک دستگاه خودروی وانت آریسان خبرداد.

IMG_4111

رئیس ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان طارم با اشاره به اهمیت عید مبعث گفت: عید مبعث عید برگشت به عبودیت و نفی بردگی غیر خداست.

IMG_2613

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات رأی عالی و اعتقاد مردم به این انقلاب را نشان می دهد و تلاش در جهت ارتقاء این حضور جزء وظایف قطعی ماست.

IMG_2510

امام جمعه طارم با اشاره به سالروز تأسیس سپاه گفت: تأسیس سپاه یک تأسیس مبارک است بنابراین سپاه حافظ امنیت کل کشور و سرباز جان برکف ولایت است که بعد از پیروزی انقلاب در تمام عرصه های سازندگی و غیره گامهای مثبتی برداشته است.

IMG_2532

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: مهمترین مؤلفه های ما در انتخابات حضور همه جانبه مردم است بنابراین فضای شناخت مهیاست و مردم با جدیت شرکت خواهند کرد.

غغ

مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم از نصب فرش های مدل جانمازی در آستان مقدس امامزادگان هاشم و عوف(ع) به ارزش تقریبی ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.

IMG_2510

امام جمعه شهرستان طارم گفت: آمار شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری شاید به هزار نفر برسد در هر قشری حضور دارند که این نشان از ضعف و نقص قانون دارد گفتنی است لزوم اصلاح قانون ثبت نام ریاست جمهوری یک بازار آشفته است.

701685

مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان طارم از شرکت تعداد ۲۰۰ نفر خواهر و ۳۷ نفر برادر در مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان خبر داد.

IMG_2499

انتخابات مصداق اراده ملی است مردم شهرستان طارم به فرمان رهبری لبیک گفته و اصلح را انتخاب می کنند .

صفحه 1 از 6812345...102030...قبلی »
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
  • IMG_2380
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی