SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
index

مراسم نماز عید سعید فطر با حضور گسترده و باشکوه امت مسلمان در مصلای نماز جمعه شهر آببر برگزار شد.

65

اولین روز ماه قمری شوال در اسلام عید نامیده شده است یعنی یک روز بعد از رمضان، و تاریچه این عید به سال دوم هجری بر می گردد از آن سال تا الان مسلمانان این روز را جشن گرفته اند.

IMG_3787

مردم همیشه در صحنه شهرستان طارم با حضور پرشور و حماسی خود در روز قدس جنایت های رژیم غاصب اسرائیل را محکوم و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.

IMG_3863

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز وجدان های بیدار و برائت از استکبار است بنابراین هر چیزی که آزادی انسانها را سلب کند روز قدس در مقابل آن ایستاده است.

IMG_9758

فرمانده سپاه ناحیه طارم از حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان طارم در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد و گفت: مردم همیشه در صحنه و روزه دار از تمام اقشار همزمان با سراسر کشور در چنین روزی با حضور گسترده خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام خواهند زد.

83160_554

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز قدس روز تزریق خون در رگ های امت اسلامی است.

غه

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: روز قدس روز حمایت از مظلوم است حمایت از مظلوم و مبارزه با استکبار از شعارهای اصلی امام راحل بود.

IMG_3470

کارشناس دینی با اشاره به نقش و اهمیت رسانه در دنیای امروز گفت: برخورداری از حداقل سواد رسانه ای لازمه نقش آفرینی فعالانه در دنیای پیچیده و پر رسانه امروز است.

IMG_3619

فرماندار شهرستان طارم در مراسم استقبال از شهید حادثه تروریسم تهران گفت: ملت ایران با این شهادت ها برای ادامه راه شهدا مصمم تر خواهند بود و این اقدامات تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت.

IMG_3640

همزمان با ماه ضیافت الهی میزبان شهیدی از شهرستان طارم بودیم که در حادثه تروریستی تهران به دست منافقین کوردل به فیض عظیم شهادت نائل آمد که با آمدنش خاک طارم را با بوی خود معطر ساخته است.

صفحه 1 از 7112345...102030...قبلی »
  • IMG_3640
  • index
  • IMG_2548
  • 3
  • index
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی