SalamDelfan.IR

اخبار
آپلود عکس
DSCF5466

مسئول روابط عمومی انجمن معتادان گمنام استان زنجان گفت: خدمت ایثارگرانه و پیام رسانی به معتادان گمنام تنها هدف انجمن معتادان است.

DSCF5241

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان طارم گفت: در راستای تعامل پلیس و ادارات مرتبط در طارم امسال یک امنیت ترافیکی پایدار و خوبی در سطح مسیر های ارتباطی شهرستان طارم برای مسافرین و شهروندان عزیز فراهم خواهیم ساخت.

DSCF5451

امام جمعه شهرستان طارم گفت: انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس تجاوز به دنیای اسلام است.

شضق

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش طارم از اعزام بیش از ۴۱ نفر از دانش آموزان دختر سال دوم متوسطه به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد.

DSCF5434

امام جمعه شهرستان طارم گفت: حمایت از دولت لازم و انتقاد از دولت مطلب به حق است بنابراین برای پیشرفت کشور بیش از هر زمانی نیازمند وحدت هستیم.

15

رئیس آموزش پیش دبستانی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: هدایت دانش آموز به سمت و سوی آموزش برای ما اهمیت دارد.

IMG_0998

نماینده مردم زنجان- طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا سرمایه های بزرگ کشور ایران هستند نظام مقدس اسلامی از دستاوردهای شهداست.

index-2

رزمنده هشت سال دفاع مقدس استان زنجان با اشاره به اینکه یادواره شهدا یک اقدام فرهنگی برای تذکر دادن به نسل امروزی است، تصریح کرد : گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بازسازی اخلاق و فضیلت در جامعه است.

DSCF5399

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز تنها راه نجات کشور تفکر بسیجی است امور کشور جز با اقدامات انقلابی و جهادی توسعه نمی یابد.

index

بمناسبت گرامیداشت هفته پر افتخار بسیج چندین طرح محرومیت زدایی در شهرستان طارم افتتاح و به بهره برداری رسید.

صفحه 1 از 8212345...102030...قبلی »
  • a
  • 2 - Copy
  • DSCF5276
  • DSCF5038
چندرسانه ای
آخرین عناوین
مطالب پربازدید
نظرسنجی