کد خبر: 21823
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » طارم با طبیعت چهار فصل میعادگاهی مناسب برای سفرهای نوروزی+تصاویر

طارم هندوستان ایران، و بهشت زیبا و بی نظیری است که گوشه و گوشه آن مملو از زیبایی و شکوه عزت و قدرت خداوند متعال است.

78

به گزارش برگ زیتون، جاذبه های طبیعی، امامزادگان و آتشکده های شهرستان طارم به زیبایی این شهرستان رونق خاصی بخشیده است که سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و مهمانان خارجی می باشد.

گفتنی است با آمدن فصل بهار نقطه ای از این شهرستان پیدا نمی شود که از طراوت و شادابی این فصل بی بهره باشد بنابراین با دیدن این طراوت و زیبایی ها روح انسانها تازه تر شده و طبیعت طراوت و سرسبزی خود را به انسانها انتقال می دهد.

این شهرستان دنیایی از سکوت و زیبایی، تلفیقی دلنشین از رود و کوه و جنگل و دشت است، همسایه نزدیک منجیل و گیلان است. وقتی از گردنه های سخت و سردسیری مسیر زنجان به طارم می گذری هیچ به ذهنت هم خطور نمی کند که چه بهشت زیبایی انتظارت را می کشد.

بدیهی است محیط زیست طبیعی تأثیر شگرفی بر روح و روان آدمی دارد محیط پاک و آراسته و خرّم، زندگی را شاداب و معطر می‏ سازد، شنیدن آواز روح بخش پرندگان، ترنم لطیف جویباران، آهنگ دلربای چشمه ساران، صفای سبز سبزه زاران، نسیم لطیف کوهستان، رقص دلنشین درختان و زیبایی شهر و دیار، همه و همه تأثیر اعجاب انگیزی بر زندگی و حیات انسان دارند.

وجود امامزاده ها، آتشکده‌ها ، غار خرمنه‌سر ، یخچال طبیعی و دایمی ولیدر ، درختان کهنسال، آب و هوای مطبوع و دلنشین، مناظر و آبگیرهای طبیعی بکر و دست نخورده‌ای مانند سد طبیعی ” کردکندی “، از جمله ثروت‌های خدادادی منطقه است که توجه علاقمندان به آثار طبیعی را به‌خود جلب می‌کند.

اتن

26

17

زی

چثق

شضص

IMG_2122

index

انتهای پیام/

نظرات شما