کد خبر: 21268
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » شکوفایی اقتصادی اولین و مهمترین اتفاق بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در طارم است

فرماندار شهرستان طارم گفت: اولین و مهمترین اتفاقی که در شهرستان طارم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده شکوفایی اقتصادی است.

DSCF5771

به گزارش برگ زیتون، علی باقری فرماندار شهرستان طارم سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت تقارن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه اظهار کرد: علارغم همه مسائل و مشکلاتی که دشمنان اسلام برای جلوگیری از شکل گیری انقلاب اسلامی قبل و بعد از انقلاب داشتند شاهد خدمات بسیار ارزنده ای از سوی نظام اسلامی در تمام نقاط کشور بوده ایم.

وی با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی ایران گفت: اسلامی و مردمی بودن، داشتن رهبری در رأس امور کشور ،  آزادیخواهی و ظلم ستیزی از جمله خصوصیات این انقلاب عظیم بود.

باقری به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در شهرستان طارم اشاره کرد و افزود: تأمین آب شرب شهرها و روستاها، برق رسانی، توسعه راههای ارتباطی و گسترش پروژه های عمرانی، ارتقاء منطقه از بخش به شهرستان، توسعه آموزش و پرورش، استقرار ۵ پل ارتباطی بر روی رودخانه قزل وزن،  توسعه سازمانهای خدماتی و گازرسانی و … از جمله این دستاوردها محسوب می شود.

فرماندار طارم گفت: اولین و مهمترین اتفاقی که در شهرستان طارم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده شکوفایی اقتصادی است.

وی یادآورشد: قبل از انقلاب اقتصاد مردم در حد معیشت بود اکنون بیش از ۴۵۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی در این شهرستان تولید، مصرف و صادر می شود و در تولید محصول زیتون مقام اول کشوری را دارا می باشد.

باقری ادامه داد: شهرستان طارم با داشتن بیش از ۲۰ هزار هکتار باغ ایجاد شده توسط مردم و حمایت نظام اسلامی سالانه بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد در قبال فروش محصولات عاید شهروندان طارمی می شود باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم.

فرماندار طارم دومین مسأله اساسی برای توسعه شهرستان را فرهنگ سازی برای سرمایه گذاری و بهبود وضعیت ارتباطات دانست و افزود: تکمیل ۴ پروژه ملی شهرستان به نام های پروژه های (طارم – خلخال)، (زنجان – طارم – منجیل)، (طارم – شفت) و (طارم به ماسوله) برای توسعه این شهرستان حیاتی و ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۳۴۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان طارم احداث، بازگشایی، بهسازی و آسفالت شده است گفتنی است بیش از ۹۸ درصد از مردم این شهرستان از راه آسفالته برخوردارند.

باقری ابراز کرد: تا پایان امسال ۹۸ درصد از مردم شهرستان طارم از نعمت گاز برخوردار خواهند شد که میزان بهره مندی به ۸۰ درصد می رسد بنابراین ۸ روستا در دهه فجر امسال از این نعمت برخوردار شد و در تعدادی از روستاها درحال حاضر عملیات گاز رسانی در حال انجام است.

فرماندارشهرستان طارم با اشاره به وضعیت ارائه تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان گفت: به هیچ عنوان بغیر از تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت نخواهد شد بنابراین نظارت جدی انجام می شود تا سوء استفاده از تسهیلات اتفاق نیفتد چون هدف اصلی بحث توسعه، تولید و اشتغال در شهرستان است.

DSCF5777

DSCF5775

DSCF5780

DSCF5779

انتهای پیام/

 

 

نظرات شما