کد خبر: 10234
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » شهید مصطفی مرادی از شهدای شاخص شهرستان طارم
به گزارش خبرنگار برگ زیتون، در ادامه نگاهی به زندگانی این شهید والا مقام خواهیم پرداخت ، نام مصطفی نام پدر هاشم ، تاریخ تولد 1344 ، تاریخ شهادت 23 ...

IMG_0392

شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که نام شهید مرادی در سال ۱۳۹۳ بعنوان شهید شاخص این شهرستان انتخاب شده است.

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، در ادامه نگاهی به زندگانی این شهید والا مقام خواهیم پرداخت ، نام مصطفی نام پدر هاشم ، تاریخ تولد ۱۳۴۴ ، تاریخ شهادت ۲۳ /۵ /۱۳۶۶ محل سکونت شهرستان طارم روستای جیا ، گفتنی است شهید مرادی از یک خانواده ای بسیار مذهبی و انقلابی پرورش یافته بود و با اعتقادات عظیمی که به اسلام و قرآن داشت در مقابل یاوه گویان آن زمان مقاومت کرد تا به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

وصیت شهید مرادی خطاب به پدر و مادر خود اینست که در شهادت من به سوگ ننشینید امیدوارم اگر شهید شدم ذره ای ناراحتی در چهره های شما نمایان نباشد و همچون کوه راه مرا ادامه دهید ، خواهش دیگری که از پدر و مادرم دارم اینست که نگذارید اسلحه من به زمین بیفتد خلاصه این جنگ خانمانسوز به یاری خداوند متعال به نفع ایران و مسلمین تمام خواهد شد.

فامیلها و نزدیکان من که برخلاف ولایت فقیه و مسئولین نظام و روحانیت حرف می زنند حق ندارند در تشییع جنازه من شرکت کنند چون این انقلاب به کوری چشم کسانی که در خانه نشسته و دنبال دولت حرف می زنند به نفع ملت شریف ایران تمام خواهد شد ، بنابراین آن خانواده هایی که از آمدن فرزندانشان به جبهه های حق علیه باطل جلوگیری می کنند به بزرگی خداوند قسم روزی پشیمان خواهند شد.

گفتنی است با توجه به اینکه شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است نام این شهید در سال ۱۳۹۳ به عنوان شهید شاخص این شهرستان انتخاب شده است.

انتهای پیام/

نظرات شما