کد خبر: 10361
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » شهید احد کریمی از شهدای گرانقدر شهرستان طارم
به گزارش خبرنگار برگ زیتون، شهرستان طارم 134 شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که یکی از این شهدای گرانقدر شهید ...

27

 

شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که شهید احد کریمی یکی از این شهدای گرانقدر است.

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، شهرستان طارم ۱۳۴ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که یکی از این شهدای گرانقدر شهید احد کریمی است که در ادامه نگاهی به زندگانی این شهید والا مقام خواهیم پرداخت ، تاریخ تولد ۱۳۴۰ تاریخ شهادت ۱۰ /۲ /۱۳۶۱ محل شهادت: کرخه و محل سکونت شهرستان طارم روستای دهنه است.

گفتنی است شهیدکریمی از یک خانواده ای بسیار مذهبی و انقلابی پرورش یافته بود و با اعتقادات عظیمی که به اسلام و قرآن داشت در مقابل یاوه گویان آن زمان مقاومت کرد تا به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

با نگاهی به وصیتنامه این شهید بزرگوار که در آخرین لحظات عمر خود نوشته است از خداوند متعال می خواهم که جز کلام حق بر زبانم چیزی نیاورم و جز به راه الله قدم نگذاشته باشم زیرا راهی که من در آن قدم گذاشته ام راه سرور شهیدان و هفتاد و دو یار مظلومش در شب عاشورا می باشد.

امشب عاشورای دیگری در کربلای خوزستان بر پا شده است و یاران حسین(ع) به رهبری حضرت مهدی(عج) میروند تا پایه های کفار جهانی را به لرزه در آوریم.

خطاب به مادر عزیزم پیامم اینست در مرگ خونین من گریه مکن بلکه افتخار کن که پسرت در راه اسلام شهید گشته است در ادامه خطاب به امت قهرمان ایران پیامی دارم همه یکپارچه و متحد در راه برقراری حکومت جهانی اسلام به رهبری حضرت امام خمینی به مبارزه خونین خود ادامه دهید تا زمینه آمدن حضرت مهدی(عج) فراهم شود.

خطاب به پدر و مادر ، خواهر و برادران و کلیه اقوام و دوستان و کسانی که برگردن من حق دارند امیدوارم مرا حلال نمایند در اینجا با شما خداحافظی می کنم (والسلام و علیکم و رحمه الله و برکاته)

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما