کد خبر: 17411
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » شهرستان طارم ظرفیت تبدیل شدن به جاذبه های گردشگری را دارد

مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج کشور گفت: شهرستان طارم با توجه به دارا بودن جاذبه های گردشگری زیبا می تواند یکی از قطب های کوه نوردی کشور باشد.

IMG_2546

  سردار کاظم یزدانی در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون، با اشاره به اهمیت ورزش در کشور اظهار داشت: در این خصوص مقام معظم رهبری یک جمله بسیار زیبایی برای جوانان دارند که آن هم ( تحصیل، تهذیب و ورزش) است که این نکته نمایانگر اهمیت ورزش در بین جوانان کشور است.

وی با اشاره به دو کلمه استراتژیک رهبری در خصوص ورزش خاطرنشان کرد: کسی که علم داشته باشد در واقع سلطان است بنابراین بحث تهذیب هم یک چیز طبیعی است اگر جوانان، ورزشکاران و قهرمانان ما دارای سجایای اخلاقی و فاکتورهای ارزشی باشند هم در زندگی موفق بوده هم در نزد دیگران عزیز خواهند بود.

مسئول ورزش بسیج کشور تصریح کرد: بحث ورزش راهی بسار سخت است ولی دست یافتنی است بنابراین کسانی که ظرفیت قهرمانی داشته باشند می توانند هم به دانش، تهذیب و تحصیلات بالایی برسند.

یزدانی ضمن توصیه جوانان به امر ورزش اظهار داشت: باید همه مسئولین و مردم دست به دست هم داده زیرساخت های این مجموعه را فراهم سازیم تا جوانان در این ریل حرکت کرده بتوانند در آینده برای خود و جامعه فردی مفید واقع شوند.

وی با بیان اینکه برای دومین بار به شهرستان طارم سفر کرده است افزود: شهرستان طارم با توجه به دارا بودن جاذبه های گردشگری زیبا می تواند یکی از قطب های کوه نوردی کشور باشد.

مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج کشور ضمن تقدیر از زحمات پایگاه خبری تحلیلی برگ زیتون، گفت: وظیفه شما رسانه ها و ما مدیران اینست که تلاش کنیم این جاذبه های گردشگری زیبا را به مردم کشور معرفی کنیم تا زیر ساخت هایی در این زمینه ایجاد شده و ظرفیت های بالقوه این منطقه به بالفعل تبدیل شود.

سردار یزدانی تصریح کرد: عده ای از مردم کشور ما هزینه های بسیار بالایی را متحمل می شوند و به کشورهای اروپایی سفر می کنند تا از طبیعت زیبای آنجا استفاده کنند در حالیکه این طبیعت زیبا در کشور ایران وجود دارد ولی اطلاع کافی ندارند.

وی با توجه به وجود ظرفیت و پتانسیل بالا، آب و هوای سالم و غذای متنوعی که در این منطقه وجود دارد گفت: جوانان این سرزمین می توانند در زمینه قهرمانی در ورزش موفق بوده و در آینده نزدیک در سطح آسیا و بین المللی مطرح شوند.

انتهای پیام/

 

نظرات شما