کد خبر: 20576
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » شهدا سرمایه های بزرگ کشور ایران هستند/ نظام مقدس اسلامی از دستاوردهای شهداست

نماینده مردم زنجان- طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا سرمایه های بزرگ کشور ایران هستند نظام مقدس اسلامی از دستاوردهای شهداست.

IMG_0998

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، همزمان با گرامیداشت هفته پر افتخار بسیج یادواره شهدای روستای هندی کندی با حضور فریدون احمدی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی، جامعه بسیچ زنان، اهالی و شورای اسلامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم در مسجد باب الحوائج این روستا برگزار شد.

فریدون احمدی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم معنوی ضمن تبریک هفته مبارک بسیج و پیروزی رزمندگان مدافع حرم در ریشه کنی غده سرطانی جهان اسلام ایام شهادت امام حسن عسگری(ع) را خدمت ملت شریف ایران تسلیت گفت.

وی با اشاره به نقش و اهمیت بسیج در جامعه افزود: بسیج نیروی عظیم الهی است که پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی است همواره در صحنه هایی که بسیج مردمی حضور داشته شاهد پیشرفت و بالندگی های زیادی بوده ایم.

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا سرمایه های بزرگ کشور ایران هستند گفتنی است نظام مقدس اسلامی از دستاوردهای شهداست چون در طول هشت سال دفاع مقدس تمام کارهای شهدا از روی اخلاص بود نتیجه خوبی هم گرفته شده است.

احمدی توسعه اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور از تحریم ها دانست و یادآور شد: لازم است خانم ها بیشتر از گذشته در صحنه باشند همانطور که در بیشتر عرصه ها خصوصا دانشگاهها شاهد حضور ۴۵ درصدی آقایان و ۵۵ درصدی خانمها هستیم.

نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: حاکم بودن تفکر بسیجی مهمترین راهکار حل مسائل و مشکلات در کشور است بنابراین ما اخلاص مطلق را تفکر بسیجی می نامیم باید در ادامه مسیر دفاع مقدس ضروری است تفکر بسیجی در جامعه حاکم باشد.

وی همچنین از شهرستان طارم بعنوان قطب کشاورزی کشور یاد کرد و افزود: توسعه این شهرستان در گرو توسعه راه ملی و آب پایدار در بخش کشاورزی است اگر این دو عامل اتفاق بیفتد صنایع تبدیلی و گردشگری هم به مراتب در این حوزه جا پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شهرستان طارم تا دو سال آینده ۸۰ درصد از مردم شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد امیدواریم با همت مردم و مسئولین در سند چشم انداز ۱۴۰۴ بیشترین محرومیت ما در زمینه بهداشت و درمان و … از بین برود.

احمدی تصریح کرد: شهرستان طارم را در زمینه رشد مسائل فرهنگی و اجتماعی سرآمد است گفتنی است مسائل بزه کاری اجتماعی، آمار زندانی و بیسوادی در این شهرستان کم بوده و میزان قبول شدگان در دانشگاها و مسئولیت های کلیدی بیشتر است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما