کد خبر: 21790
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » سرلوحه قرار دادن حضرت فاطمه(س) در زندگی موجب سعادت و خوشبختی می شود

امام جمعه شهرستان طارم گفت: سرلوحه قرار دادن حضرت فاطمه(س) در زندگی موجب سعادت و خوشبختی می شود.

DSCF6500

به گزارش برگ زیتون، جشن میلاد کوثر با حضور جامعه بسیج زنان و مسئولین ادارات شهرستان طارم در شهر آببر برگزار شد.

حجت الإسلام محمد صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام خمینی(ره) را خدمت ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت.

وی با اشاره به ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: برای این بانوی بزرگوار القاب و صفات متعددی همچون زهرا، صدیقه، طاهره، بتول، راضیه، مرضیه و … ذکر شده است.

صادقی پور در ادامه خطاب به بانوان حاضر در مراسم با بیان اینکه زنان در خانواده و اجتماع نقش مهمی دارند، تاکید کرد: سرلوحه قرار دادن دخت نبی مکرم اسلام در زندگی موجب سعادت و خوشبختی می شود.

 امام جمعه طارم ابراز کرد: دینداری، اخلاق نیکو، ولادت، عفت و حیاء و اصالت خانوادگی از عالیترین خصوصیات زنان و مردان از زبان بزرگان دین است.

وی افزود: از نظر  دین مبین اسلام زن خیلی شخصیت عظیمی است نیاید از آن بعنوان وسیله تبلیغاتی برای فروش کالا استفاده شود گفتنی است زن می تواند مادر باشد و در دامن خود گوهرهای گرانبهایی پرورش بدهد.

صادقی پور یادآور شد: پیامبر گرامی اسلام می فرماید هر کس فاطمه را دوست بدارد در بهشت با من است و هرکس با او دشمنی ورزد در اتش دوزخ است.

امام جمعه طارم رشد جمعیت پیری را تهدیدی جدی برای کشور ایران دانست و افزود: امروزه جمعیت کشور از نظر اهل سنت پر خطر است آنها می گویند ۵۰ سال دیگه جمعیت ما بر شیعه غلبه خواهد کرد بنابراین این یک توطئه است که در خارج برنامه ریزی شده و در داخل اجرا می شود.

وی با بیان اینکه امروز استفاده از تفکرات و تمسک به حضرت زهرا(س) باعث نجات جامعه می‌شود گفت: الگوگیری در سبک و سیره فاطمی در همه زمینه‌ها باعث نجات جامعه امروز می‌شود.

 اجرای مولودی خوانی، سرود، تجلیل و تقدیر از بانوان نمونه و اهدای جوائز به قید قرعه به بانوانی که  فاطمه و زهرا نام داشتند از جمله برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

DSCF6501

DSCF6507

DSCF6487

DSCF6495

DSCF6497

index

انتهای پیام/

نظرات شما