کد خبر: 19971
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » رضایتمندی طارمی ها از مشتری مداری بانک توسعه تعاون

فرماندار شهرستان طارم گفت: بانک توسعه تعاون توانسته است با ارائه خدمات مطلوب و مشتری مداری رضایتمندی خوبی از خدمات بانکی در این شهرستان فراهم نماید.

24

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، علی باقری فرماندار شهرستان طارم با قربانی مدیر عامل بانک توسعه تعاون استان زنجان و هیئت همراه دیدار و در راستای ایجاد فرصت های جدید شغلی در شهرستان گفتگو نمود.

وی ضمن قدردانی از خدمات بانک توسعه تعاون در شهرستان طارم اظهار داشت: این بانک توانسته است با ارائه خدمات مطلوب و مشتری مداری، رضایتمندی خوبی از خدمات بانکی در شهرستان فراهم نماید.

فرماندار طارم از این شهرستان بعنوان یکی از شهرستان های برخوردار استان به لحاظ سرمایه گذاریهای مناسب در تأمین زیرساخت های موردنیاز، شرایط آب و هوایی و دارای مدیران و کارشناسان دلسوز یاد کرد و افزود: وضعیت اقتصادی شهرستان طارم خوب و روبه رشد است و هر سال شاهد افزایش درآمدهای نسبی مردم نسبت به سال های قبل هستیم.

باقری تصریح کرد: اگر بانک ها و موسسات مالی اعتباری ارتباط مناسبی را با مردم و تولیدکنندگان برقرار نمایند می توانند منابع خوبی را در شهرستان جذب کنند.

وی ابراز کرد: هیچ مشکلی برای سرمایه گذاری و توسعه شهرستان در آینده وجود ندارد و زمینه برای سرمایه گذاری در طارم مهیاست گفتنی است سرمایه گذاران با فعالیت در این منطقه قطعا سود نموده و برگشت سرمایه محقق خواهد شد.

فرماندار طارم با اشاره به وجود برخی مشکلات در این شهرستان گفت: در حوزه راه های ارتباطی منطقه نقایصی وجود دارد که با اؤلویت گذاری و سیاست گذاری در این حوزه، این نقایص در آینده ای نزدیک برطرف خواهد شد.

باقری با توجه به تأمین آب رودخانه قزل اوزن در حوزه آبریز طارم از سدهای بالادستی شهرستان خاطرنشان کرد: تأمین آب در فصلی که نیاز شدید آبی در منطقه وجود داشت موجب شد افزایش چند درصدی برداشت محصول را در سال جاری شاهد باشیم گفتنی است این امر در سال های آتی نیز تداوم خواهد داشت.

وی ادامه داد: با تولید ۴۵۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی در سطح شهرستان طارم وضعیت اقتصادی امروز این شهرستان غیر قابل مقایسه با ۴۰ سال قبل که فعالیت اقتصادی تنها برای تأمین معاش روزانه انجام می گرفت است.

فرماندار طارم با اشاره به سیاست گذاریهای انجام شده جهت توسعه شهرستان گفت: کمبود شدید نیروی کار در فصل های کاری شهرستان نشان از درست و موفقیت آمیز بودن این سیاست ها دارد.

وی یادآور شد: برداشت ۲۲ تن محصول زیتون در واحد سطح در هکتار در مقایسه با برداشت میانگین ۳ تنی این محصول در سطح کشور بالاترین میزان را داراست.

باقری با توجه به سطح کیفیت محصولات تولیدی این شهرستان افزایش تولید و کیفیت ویژه زیتون و دیگر محصولات با کیفیت طارم از قبیل برنج و سیر را ناشی از کاربرد دانش روز و تجربه تولید کنندگان دانست.

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما