کد خبر: 21916
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » در بحث تعمیق فرهنگ دینی تکلیف ما بسیار بزرگ است

مدیر کل ستاد تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در بحث تعمیق فرهنگ دینی تکلیف ما بسیار بزرگ است.

DSCF6597

به گزارش برگ زیتون، مراسم معارفه حجت الإسلام حسن محمدی رئیس ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان طارم با حضور حجت الإسلام مسعود صفیاری مدیرکل ستاد تبلیغات اسلامی استان زنجان و هیئت همراه و سایر مسئولین ادارات این شهرستان در شهر آببر برگزار شد.

حجت الإسلام مسعود صفیاری در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید نوروز خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: شایسته است به سالروز وفات حضرت امام هادی(ع) و وفات حضرت زینب(س) در این ایام توجه ویژه شود.

وی با اشاره به اهمیت تبلیغ دین در جامعه افزود: هرکس باید در زمینه تبلیغ دین نقش جهادی ایفاء کند چون جنگ امروز جنگ نفوذ و ناتوی فرهنگی است بنابراین در بحث تعمیق فرهنگ دینی تکلیف ما بسیار بزرگ است.

مدیر کل ستاد تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: با وجود اینکه ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می گذرد باید به سمت جامعه ایمانی بروید که درد امروز جامعه است.

صفیاری تصریح کرد: ایشان آسیب های اجتماعی را به زلزله تشبیه کرده است باید تلاش شود تا به آرامش فرهنگی برسیم و آرایش دفاعی مستحکمی در برابر دشمنان داشته باشیم.

وی ابراز کرد: نسخه و چارچوب فرهنگی ما در قرآن و روایات است گفتنی است لایحه خشونت علیه زنان در مجلس سرتاسر سکولاری است چون از منظر قرآن زن موجودی دارای شخصیت و مقام ارزنده است.

DSCF6596

حجت الإسلام محمد صادقی پور در این مراسم اظهار داشت: در تبلیغ باید به چهار چیز توجه شود که زمان، مکان، موضوع و مخاطب از جمله این موارد است.

وی در ادامه حجت الإسلام حسن محمدی را فردی جهادی توصیف کرد و افزود: طبیعت کار مدیریتی اینست برای دسترسی به سیستم سازمانی جا به جایی بر حسب چارچوب صورت می گیرد.

امام جمعه طارم یادآور شد: ستاد تبلیغات اسلامی نهادی حقوقی است که در چارچوب سیاست های مقام معظم رهبری اداره می شود.

DSCF6589

DSCF6591

DSCF6604

DSCF6593

DSCF6599

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما