کد خبر: 20677
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » دانش آموزان دختر شهرستان طارم به اردوی راهیان نور اعزام شدند

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش طارم از اعزام بیش از ۴۱ نفر از دانش آموزان دختر سال دوم متوسطه به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد.

شضق

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، با حضور مسئولین ادارات شهرستان طارم تعداد ۴۱ نفر از دانش آموزان دختر سال دوم متوسطه دوره دوم این شهرستان و چهار نفر از فرهنگیان به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

عباداله عبادی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش طارم در حضور دانش آموزان اعزامی گفت: راهیان نور فرصت مناسبی جهت تقویت روحیه ایثار، شناخت رشادت ها و جانفشانی شهدای گرانقدر است.

وی خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور فرصتی جهت الگوگیری نسل جوان از ایثار گری های شهداء و به کار گیری عملی آن در لحظه لحظه های زندگی است.

عبادی ابراز کرد: شما خواهران عزیز با حفظ حجاب اسلامی خود، انتخاب دوستان مناسب و تلاش در تحصیل و ترویج فرهنگ شهداء می توانید نقش خود را در این زمینه ایفاء کنید..

معاون پرورشی و تربیت بدنی هدف از برگزاری این اردو را آشنایی دانش آموزان با رشادت های شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ذکر کرد و افزود: دانش آموزان در طول این چهار روز از یادمان های اروندکنار، شلمچه، دهلاویه، هویزه، خیّن و.. بازدید خواهند کرد .

وی با اشاره به برنامه های قابل اجرا در طول مدت این اردو افزود: نمایش رزم شبانه و برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز برای آنان اجر خواهد شد.

عبادی یادآور شد: در مهر ماه سال جاری نیز ۸۵ نفر از دختران متوسطه دوم به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند و اردوی راهیان نور پسران نیز در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات شما