کد خبر: 22004
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۷
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » خیانت عربستان به آرمان فلسطین و سازش با اسرائیل خیانت به جهان اسلام است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: خیانت عربستان به آرمان فلسطین و سازش با اسرائیل یک خیانت به جهان اسلام است.

DSCF6681

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم با اشاره به روایتی از حضرت امام رضا(ع) افزود: هر موقع بندگان خدا گناهانی انجام دهند که سابقه نداشته باشد در مقابل خداوند بلاهایی می فرستد که بی سابقه بوده و علت آن یافت نمی شود.

وی همچنین از زحمات ارگانهای دولتی از جمله هلال احمر، اورژانس و نیروهای امنیتی و … در ایام تعطیلات نوروزی تشکر کرد و گفت: پایان تعطیلات طولانی مدت اگر محاسنی داشت معایبی هم از جمله (فوت، مجروحیت، تصادفات، دعواهای سیزده بدر و خطرات چهارشنبه آخر سال از آسیب های آن بشمار می آمد.

صادقی پور تعطیلی بیش از حد مدارس کشور را آسیب جدی دانست و یادآور شد: هم قبل از شروع سال و هم بعد از پایان سال منجر به تعطیلی شد گفتنی است این یک آسیبی جدی است که هرساله بدتر شده و منجر به حضور کم رنگ دانش آموزان در مدارس می شود شایسته است مسئولین زیربط نسبت به حل این معضل تدابیری بیندیشند.

خطیب جمعه طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: خیانت عربستان به آرمان فلسطین و سازش با اسرائیل یک خیانت به جهان اسلام است.

امام جمعه طارم ۱۸ فروردین روز سلامتی را گرامیداشت و افزود: از جمله نعمت های مجهول سلامتی و امنیت است بدیهی است بدون امنیت نعمت های دیگر اگر چه شیرین باشند تلخ تر خواهند شد.

صادقی پور ۱۹ فروردین سالروز شهادت شهید محمد باقر صدر که حامی انقلاب و امام (ره) بود و توسط حزب بعثی اسیر و به شهادت رسید را گرامیداشت و گفت: ایشان فرموده است ذوب شوید در امام خمینی که ایشان در اسلام ذوب شده است.

وی ۲۰ فروردین ۱۳۵۸ سالروز ملی شدن فن آوری هسته ای و دست یافتن کشور به چرخه کامل سوخت هسته ای را گرامیداشت و افزود: چنین روزی یادآور شهادت شهید آوینی و روز هنرمندان با بصیرت نامگذاری شده است.

خطیب جمعه طارم ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ سالروز شهادت سپهبد صیاد شیرازی را گرامیداشت و ابراز کرد: ایشان علت بیشتر حضور خود در عملیات ها را گم کردن چیزی بنام شهادت عنوان می کرد و رهبری بخاطر بصیرت این بزرگوار بر پیکر و تابوت آن بوسه زد.

صادقی پور در ادامه ۲۵ رجب سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر(ع) را گرامیداشت و افزود: چهارده سال دوری از خانواده، وطن، اهل بیت(ع) و زندانهای تاریک از جمله مصیبت های آن حضرت بود.

1

4

2

3

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما