کد خبر: 20848
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » حماسه ۹ دی منشأ عزت و عظمت برای انقلاب اسلامی است

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم گفت: حماسه ۹ دی منشأ عزت و عظمت برای انقلاب اسلامی است.

یبث

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، گردهمایی ترویجی تبیینی فرهنگ نهادی کارکنان سپاه ناحیه طارم و گردان امام حسین(ع) شهرستان طارم برگزار شد.

حجت الإسلام عباس رجبی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم در این گردهمایی ضمن تبریک ایام و گرامیداشت فرا رسیدن سالروز نهم دی بر عبودیت خدای متعال و انجام عمل صالح منطبق بر معارف اسلامی تأکید کرد.

وی حماسه ۹ دی را منشأ عزت و عظمت برای انقلاب اسلامی دانست و افزود: حماسه ۹ دی برای ملت ما معیار است بنابراین هر زمانی که لازم باشد پشت سر رهبر انقلاب ایستاده ایم و هر زمانی عزت ابدی و جاودانی برای این ملت باقی است.

حجت الإسلام رجبی ابراز کرد: از پیامبر گرامی اسلام روایت است بنده واقعی و حقیقی از نظر ایشان کسی است که دارای تقویی باشد که او را از محرمات حفظ کند، سکوتی که او را از حرف بیهوده مهار دارد، ترسی که هر روز بواسطه آن گریه اش افزون شود، حیایی که در خلوت از من شرم نماید.

گفتنی است از دیگر موارد قابل ذکر اینست که خوردن به اندازه ای باشد که منجر به رفع نیاز او شود، کینه نسبت به دنیا به جهت آنکه من نسبت به آن کینه دارم و عشق به خوبان بدلیل آنکه من به آنان عشق می ورزم داشته باشد.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم خاطرنشان کرد:  رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بارها به موضوع بصیرت اشاره کرده و می فرماید: یکی از مهمترین مسائل در زندگی انسانها بصیرت است بنابراین بصیرت در تمام دورانها به معنای اینست که شما خط درگیری با دشمن را تشخیص بدهید و بدانید که دشمن اکبر آمریکاست.

گفتنی است دیدار کارکنان گردان امام حسین(ع) شهرستان طارم با نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم از دیگر برنامه های قابل اجرا در این گردهمایی بود.

DSCF5574

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما