کد خبر: 21389
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دهستان درام / مهمترین عامل پیروزی انقلاب حضور مردم، باورهای اسلامی و رهبری حضرت امام(ره)بود

معاون سیاسی استاندار زنجان گفت: حضور مردم، باورها و اعتقادات ناب اسلامی و رهبری حضرت امام(ره) مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود.

DSCF5978

به گزارش برگ زیتون، مراسم جشن بزرگ انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور اهالی و شورای اسلامی دهستان درام و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ورزشی شهدای درام برگزار شد.

سید بیوک موسوی معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه اظهارداشت: اگر امروزه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را در بیشتر نقاط کشور جشن می گیریم بخاطر همین اراده مردم و علاقه آنها به نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: کلام بی نظیری که از معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران به یادگار مانده است این بود که رأی نظر مردم است که از این دیدگاه تراوش های بعدی شکل می گیرد.

موسوی یادآور شد: در ۴۰ سالگی انقلاب باید نشان از پختگی و رسیدن به کمال باشد چون انقلاب هم تلخ ترین ،پرافتخارترین دورانها و شیرین ترین روزها را پشت سر گذاشته و با اراده مردم به این مرحله رسیده است.

معاون سیاسی استانداری زنجان گفت: حضورگسترده مردم، باورها و اعتقادات ناب اسلامی و رهبری حضرت امام (ره) مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی در ادامه یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران را گرمیداشت و افزود: ایشان رهبری بی بدیل و یکه تاز میدان بود و در آن زمان اعلام نمود هر ساختاری در کشور در زمینه نوع نظام حکومتی، نوشتن قانون اساسی، شکل گیری نهاد قانونگذاری و دستگاههای اجرایی باید به تأیید مردم برسد چون پاسبان اصلی نظام خود ملت ایران هستند.

معاون امنیتی استانداری زنجان با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امورات روستایی و شهری ما به خود مردم واگذار شده است بنابراین این حق ملت ایران است چون با اتکاء به رأی و پشتوانه مردم بود که ما توانستیم بیشترین بحرانها را رفع کنیم.

موسوی ادامه داد: امیدواریم در چهل سالگی عمر پربرکت نظام اسلامی مردم پاسبان نظام بوده و تمام دستگاهها، حاکمان و دولتمردان حقوق و رأی مردم را بیشتر از گذشته پاس داشته و چنانچه نقدی از طرف مردم باشد آن را محترم شمرده و رعایت نقادی در جامعه را بیشتر کنند در این صورت مردم بیشتر احساس خواهند کرد که این انقلاب متعلق به خودشان است.

DSCF5986

علی وقفچی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک دهه فچر انقلاب اسلامی خدمت مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: در چنین روزی با یاری حق تعالی، همت مردم و رهبری امام (ره) و خارج از تحلیل سیاستگزاران خارجی در عرض یک سال طومار رژیم شاهنشاهی در هم پیچید.

وی با اشاره به پیام پدر علم میکروبیولوژی جهان بیان کرد: پاستور می گوید در هر شغل و حرفه ای که هستید اجازه ندهید یأس و نا امیدی بر شما غلبه کند در پایان کار چه به نتیجه برسید یا نرسید حق دارید فریاد بزنید من هرچه توان داشته ام برای پیشرفت کشورم انجام داده ام.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر به چیزهایی که می دانیم عمل کنیم مطمئنأ بیشتر مشکلات کشور اسلامی حل خواهد شد امیدواریم ۸۰ میلیون جمعیت ایران دست به دست هم داده برای سربلندی کشور قدم برداریم.

DSCF5974

علی باقری فرماندار شهرستان طارم در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه اظهار داشت: اولین و مهمترین اتفاقی که در شهرستان طارم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده شکوفایی اقتصادی است.

وی تصریح کرد این اتفاق در سایه مشارکت مردم شهرستان طارم و انجام پروژه های عمرانی در این شهرستان محقق شده است.

باقری ابراز کرد: مسأله اساسی برای توسعه شهرستان فرهنگ سازی برای سرمایه گذاری و بهبود وضعیت ارتباطات است گفتنی است تکمیل ۴ پروژه ملی شهرستان به نام های پروژه های (طارم – خلخال)، (زنجان – طارم – منجیل)، (طارم – شفت) و (طارم به ماسوله) برای توسعه این شهرستان حیاتی و ضروری است.

فرماندار طارم اعلام کرد: نگاه دولت تدبیر و امید به دهستان درام یک نگاه متفاوت است به جهت اینکه این دهستان از مرکزیت لازم جهت ارائه خدمات به روستاها ی تابعه برخوردار و شاهراه ارتباطی (خلخال – تهران) و (زنجان – ماسوله) است.

گفتنی است اجرای سرود، برگزاری مسابقه و اهدای جوائز و برنامه های متنوع دیگر از جمله برنامه های قابل اجرا در این مراسم بود.

DSCF5958

DSCF5956

DSCF5946

DSCF5942

DSCF5960

DSCF5953

DSCF5971

DSCF5944

DSCF5988

DSCF5990

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما