کد خبر: 18718
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم گفت: حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است در واقع حجاب سدی در برابر تیرهای زهرآگین و هجمه فرهنگی دشمنان است.

index

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، بمناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف نشست هم اندیشی با  با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و امور بانوان شهرستان طارم در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

حجت الإسلام حسین فغانی در این نشست با اشاره به نقش و اهمیت حجاب در جامعه افزود: حجاب و عفاف نقش اساسی را در پویا و سالم سازی یک جامعه ایفاء می کند.

وی به برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب توسط ستاد تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم اشاره کرد و گفت: پوسترهای مربوط به حجاب و عفاف، لباسهای محلی و عرضه کتابهای مرتبط با این موضوع در آن گنجانده شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم با اشاره به نقش بازدارنده حجاب در جامعه گفت: حجاب اسلامی در جامعه ایران اسلامی می تواند از بروز مشکلات اجتماعی در جامعه و مشکلات آتی جلوگیری کند.

فغانی تصریح کرد: حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است در واقع حجاب سدی در برابر تیرهای زهرآگین و هجمه فرهنگی دشمنان است.

وی با اشاره به آثار فردی و اجتماعی حجاب در جامعه افزود: آرامش روانی جامعه، حجاب و مصونیت، حفظ بنیاد خانواده، جلوگیری از نفوذ دشمن و افزایش فعالیت در جامعه از جمله آثار حفظ حجاب در اجتماع است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نظرات شما