کد خبر: 21987
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » جمهوری اسلامی تنها حکومتی است که خداوند آن را می خواهد

امام جمعه شهرستان طارم گفت: حکومت اسلامی تنها حکومتی است که خداوند متعال آن را می خواهد.

DSCF6681

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم از حضور فریدون احمدی نماینده مردم زنجان – طارم در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه تشکر کرد و افزود: ایشان نماینده ای آشنا به مشکلات مردم و کار بلد است.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: ارتش یمن کارگاه عربستان را با موشک بمباران کرد باور نمی کرد انصارالله اینقدر توان داشته باشد می گفت ایران آنرا تجهیز کرده است.

امام جمعه طارم ابراز کرد: جاده های کشور همچنان شلوغ و پرتردد و همراه با واژگونی و تصادف است در طول ایام تعطیلات عید در هر ۸۵ دقیقه یک نفر در جاده های جان خود را از دست می دهد.

صادقی پور اعلام کرد: شروع اعتکاف از سحرگاه امشب آغاز می شود بنابراین کسانی که می خواهند معتکف شوند باید در مساجد حضور داشته و نیت نمایند گفتنی است اعتکاف یک عمل مهم و مستحبی است که خداوند در کنار طواف اعتکاف را می آورد.

خطیب جمعه طارم ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ سالروز رأی قاطع مردم به حکومت اسلامی ایران را گرامیداشت و افزود: حکومت اسلامی تنها حکومتی است که خداوند متعال آن را می خواهد.

وی یادآور شد: سیزده فروردین (روز طبیعت) امسال یک آزمایش و روز رحلت حضرت زینب(س) است گفتنی است اوضاع طبیعت بعلت رهاسازی زباله، خسارت، آتش سوزی، قطع درختان و تصرف منابع ملی خوب نیست شایسته است همه چیز بر حسب قانون اتفاق بیفتد.

صادقی پور عنوان کرد: تغییر قبله از بیت المقدس در سال دوم هجری بسمت کعبه معظمه توسط پیامبر گرامی اسلام اتفاق افتاد که با این اقدام مشکل اسلام و مسلمین بدست پروردگار حل شد.

امام جمعه طارم ۱۶ فروردین سالروز وفات حضرت ابراهیم (ع) فرزند پیغمبر اسلام را گرامیداشت.

DSCF6683

DSCF6689

DSCF6685

انتهای پیام/

 

 

نظرات شما